Gol Andory

i

Autor: screen/tvp

Agresywny początek Andora - Polska! CZERWONA kartka w 15 sekundzie! [WIDEO]

2021-11-12 22:44

Od pierwszego gwizdka minęło zaledwie kilka sekund, a już padła czerwona kartka! Takiego rozpoczęcia meczu nikt się nie spodziewał! Kamil Glik został brutalnie zaatakowany!

W sobotnim meczu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze, reprezentacja Polski zmierzyła się z Andorą. Już w 15. sekundzie doszło do niecodziennego zdarzenia. Sędzia spotkania John Beaton ze Szkocji pokazał czerwoną kartkę dla zawodnika Andory za faul na Kamilu Gliku.

W 15. sekundzie Cucu Fernandez leciał do piłki, ale musiał wcześniej wygrać pozycję z Kamilem Glikiem. Napastnik Andory był jednak skupiony na zawodniku Benevento i brutalnie zaatakował go łokciem. John Beaton nie mógł podjąć innej decyzji i wyrzucił napastnika z boiska. 

Polska pokonała na wyjeździe grającą niemal cały mecz w dziesiątkę Andorę 4:1 w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata i zapewniła sobie co najmniej drugie miejsce w grupie, oznaczające udział w barażach o awans. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a w kadrze zadebiutował Matty Cash.

Bielsko-Biała: Dron nakrył młodzież z narkotykami
Źródło: Agresywny początek Andora - Polska! CZERWONA kartka w 15 sekundzie! [WIDEO]