Sklep

i

Autor: Canva

8 kwietnia 2023 - sklepy otwarte czy zamknięte? Biedronka, Lidl, Żabka

Sklepy 8 kwietnia będą otwarte krócej. W wyniku obowiązującej w Polsce ustawy o zakazie handlu w niedziele i niektóre inne dni godziny otwarcia Biedronki, Lidla i pozostałych dyskontów ulegną zmianie. Do której są czynne sklepy w Wielką Sobotę 2023?

Spis treści

  1. Sklepy 8 kwietnia - Biedronka, Lidl, Żabka

Do której otwarte są sklepy 8 kwietnia, w Wielką Sobotę? Odpowiedź na to pytanie przyda się wielu Polakom, którzy mają w planach zrobienie ostatnich zakupów świątecznych. Mamy złą wiadomość - z wybraniem się do sklepów należy się pospieszyć. Zgodnie z obowiązującą ustawą dotyczącą handlu wszyskie sklepy, takie jak Biedronka, Lidl, Netto, Auchan czy Kaufland zostaną w Wielką Sobotę zamknięte szybciej, niż zwykle. To właśnie dlatego w Wielki Piątek 7 kwietnia godziny funkcjonowania dyskontów uległy wydłużeniu. Wiemy, do której maksymalnie będą otwarte sklepy w sobotę, 8 kwietnia 2023 roku.

Darmowe gify na Święta Wielkanocne 2023. Wyślij je bliskiej osobie

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Sklepy 8 kwietnia - Biedronka, Lidl, Żabka

Wielka Sobota 8 kwietnia to ostatni moment na zrobienie zakupów przed świętami. Warto jednak pamiętać, że zgodnie z ustawą tego dnia dyskonty, supermarkety i galerie handlowe mogą być czynne maksymalnie do godziny 14:00, chyba że za kasą stanie właściciel. Dłużej otwarte będą oczywiście sklepy osiedlowe i Żabki.