Paweł Zatorski, Bartosz Kurek, Aleksander Śliwka - siatkówka

Autor: AKPA

półfinał

Wynik meczu Polska - USA na IO 2024 półfinał. Tak biało-czerwoni radzili sobie na boisku 7 sierpnia

2024-08-07 18:37

Biało-czerwoni przełamali tzw. "klątwę" i weszli do półfinału Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu. Ich przeciwnikiem okazała się być reprezentacja USA, z którą stanęli twarzą w twarz w środę 7 sierpnia. Jaki jest wynik meczu Polska - USA? Emocje podczas spotkania sięgały zenitu!

Półfinałowy mecz Polska - USA 7.08 WYNIK niesamowicie ciekawi każdego, kto nie może w tym momencie oglądać zmagań biało-czerwonych na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Pierwszą część tego ważnego wydarzenia mamy już dawno za sobą. Rywalizacja grupowa w turniejach siatkówki wyszła zgodnie z planem i podopieczni Nikoli Grbicia awansowali do fazy pucharowej. Przypomnijmy, że pierwszy mecz męskiej drużyny siatkarzy przeciwko reprezentacji Egiptu, zakończył się wynikiem 3:0 (sety do 21, 19, 13). W drugim starciu z Brazylią również triumfowaliśmy, a spotkanie zakończono wynikiem 3:2 (sety 22:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:12). Trzeci, ostatni mecz fazy grupowej przeciwko reprezentacji Włoch nie poszedł po naszej myśli - wynik 1:3 (sety 15:25, 18:25, 26:24, 20:25), jednak mimo to biało-czerwoni awansowali do ćwierćfinału i zwyciężyli ze Słowenią 3:1 (sety 25:20, 24:26, 25:19, 25:20).

Takimi samochodami jeżdżą polscy siatkarze

Półfinał Polska - USA: WYNIK na żywo 7.08.2024

Jaki jest wynik meczu Polska - USA? Półfinał na Igrzyskach w Paryżu rozpoczął się w środę 7 sierpnia o godzinie 16:00. Od początku emocje sięgały zenitu, a kibice trzymali kciuki za reprezentację biało-czerwonych. Mamy wspaniałą wiadomość! Polska wygrała z USA 3:2 i awansowała do finału Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu! Mecz finałowy odbędzie się w sobotę 10 sierpnia o godzinie 13:00.

Wynik meczu Polska - USA (3:2) na żywo

• Pierwszy set Polska - USA (25:23)
  • Drugi set Polska - USA (25:27)
  • Trzeci set Polska - USA (14:25)
  • Czwarty set Polska - USA (25:23)
  • Tie-break Polska - USA (15:13)