Agnieszka Korneluk, siatkówka

Autor: AKPA

wynik meczu IO24

Wynik meczu Polska - USA. Jak poradziły sobie siatkarki we wtorek 6 sierpnia w ćwierćfinale IO 2024?

2024-08-06 19:18

Podopieczne Stefano Lavariniego w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Paryżu 2024 6 sierpnia, stają twarzą w twarz z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Mecz Polska - USA rozpoczął się o godzinie 17:00 i od pierwszych minut na boisku było naprawdę gorąco. Jaki jest wynik spotkania Polska - USA? Polskie siatkarki walczą o półfinał.

Mecz Polska - USA 6.08 WYNIK ciekawi wiele osób. Pierwsza część turnieju siatkówki na igrzyskach olimpijskich w Paryżu za nami. Była to rywalizacja grupowa i obie nasze drużyny - panowie i panie zgodnie z planem awansowały do fazy pucharowej. Pierwszy mecz żeńskiej drużyny siatkarek przeciwko reprezentacji Japonii zakończył się wynikiem 3:1 (sety 20:25, 25:22, 25:23, 28:26). Drugie starcie z reprezentacją Kenii miało miejsce w środę 31 lipca i tutaj również biało-czerwone zwyciężyły kończąc spotkanie 3:0 (25:14, 25:17, 25:15). Trzeci, ostatni mecz fazy grupowej przeciwko podopieczne Stefano Lavariniego rozegrały przeciwko reprezentacji Brazylii, jednak tutaj zmierzyły się z jedyną porażką na IO kończąc mecz wynikiem 0:3 (sety 25:21, 38:36, 25:14). Mimo jednej porażki biało-czerwone i tak awansowały do ćwierćfinału i we wtorek 6 sierpnia podjęły walkę przeciwko USA.

Takimi samochodami jeżdżą polscy siatkarze

Wynik meczu Polska - USA kobiety 6.08.2024 Igrzyska Olimpijskie

Wtorek 6 sierpnia na Igrzyskach Olimpijskich to kolejny bardzo ważny dzień reprezentacji biało-czerwonych. Podopieczne Stefano Lavariniego o godzinie 17:00 rozpoczęły walkę na boisku o awans do półfinału turnieju siatkówki podczas Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu. Jaki jest wynik meczu Polska - USA? Po każdym secie na bieżąco aktualizujemy Wam sytuację, która dzieje się w Paryżu.

Wynik meczu Polska - USA (0:3) na żywo:

• Pierwszy set Polska - USA (22:25)
  • Drugi set Polska - USA (14:25)
  • Trzeci set Polska - USA (20:25)

Igrzyska Olimpijskie 2024. Kto jest na zdjęciu? Dopasuj nazwisko sportowca do fotografii

Na początek coś łatwego. Kto jest na tym zdjęciu?