Paweł Zatorski, Bartosz Kurek, Aleksander Śliwka - siatkówka

Autor: AKPA

ćwierćfinał

Wynik meczu Polska - Słowenia na IO 2024. Tak biało-czerwoni radzili sobie na boisku

2024-08-05 11:03

Zakwalifikowali się do Igrzysk Olimpijskich 2024 w pierwszym momencie i właśnie rozegrali ćwierćfinałowy mecz przeciwko reprezentacji Słowenii. Podopieczni Nikoli Grbicia w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 9:00 zrobili wszystko, by przełamać "klątwę" igrzysk. Jaki jest wynik meczu Polska - Słowenia? To dzieje się naprawdę!

Mecz Polska - Słowenia 5.08 WYNIK ciekawi wiele osób. Pierwsza część igrzysk olimpijskich w Paryżu za nami. Była to rywalizacja grupowa w turniejach siatkówki i obie nasze drużyny - zarówno panie, jak i panowie zgodnie z planem awansowały do fazy pucharowej. Pierwszy mecz męskiej drużyny siatkarzy przeciwko reprezentacji Egiptu, zakończył się wynikiem 3:0 (sety do 21, 19, 13). Drugie starcie z reprezentacją Brazylii miało miejsce w środę 31 lipca i tutaj również biało czerwoni zwyciężyli 3:2 (sety 22:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:12). Trzeci, ostatni mecz fazy grupowej przeciwko reprezentacji Włoch nie poszedł po naszej myśli, bowiem zakończył się wynikiem 1:3 (sety 15:25, 18:25, 26:24, 20:25). Mimo jednej porażki biało-czerwoni i tak awansowali do ćwierćfinału i w poniedziałek 5.08 podjęli walkę przeciwko Słowenii.

Takimi samochodami jeżdżą polscy siatkarze

Wynik meczu Polska - Słowenia 5.08.2024 Igrzyska Olimpijskie

Poniedziałek 5 sierpnia na Igrzyskach Olimpijskich to bardzo ważny dzień reprezentacji biało-czerwonych. Podopieczni Nikoli Grbicia muszą przełamać "klątwę" igrzysk, bowiem zawsze na tym etapie odpadaliśmy z gry. Przypomnijmy, że Słowenia wygrała w Paryżu kolejno: z Kanadą 3:1, Serbią 3:0 oraz Francją 3:2. Jaki jest wynik meczu Polska - Słowenia? Wynik usatysfakcjonował wszystkich, a biało-czerwoni w końcu pokonali "klątwę" i będą walczyć o medale na Igrzyskach Olimpijskich 2024.

Wynik meczu Polska - Słowenia (3:1) na żywo

• Pierwszy set Polska - Słowenia (25:20)
  • Drugi set Polska - Słowenia (24:26)
  • Trzeci set Polska - Słowenia (25:19)
  • Czwarty set Polska - Słowenia (25:20)

Igrzyska Olimpijskie 2024. Kto jest na zdjęciu? Dopasuj nazwisko sportowca do fotografii

Na początek coś łatwego. Kto jest na tym zdjęciu?