reprezentacja polski

i

Autor: AKPA

euro 2024

WYNIK meczu Polska - Francja na żywo Euro 2024. Już wiadomo jak zakończyło się spotkanie 25.06.2024

2024-06-26 8:57

Przed spotkaniem z Francją było już wiadome, że Reprezentacja Polski po dwóch porażkach w grupie D nie ma szans na awans do 1/8 finału Euro 2024. Wtorkowy mecz z z Francją, który odbył się 25 czerwca w Dortmundzie był walką o "honor" i pokazaniem się z dobrej strony kibicom. Jaki jest wynik meczu Polska - Francja? Wszystko jest już jasne.

Wynik meczu Polska - Francja 25.06.2024 ciekawi wiele osób. Kto wygrał mecz we wtorek? Euro 2024 trwa w najlepsze, a drużyny dają z siebie wszystko na murawie. Ledwo turniej w Niemczech się zaczął, a dla naszych piłkarzy niestety szybko dobiegł końca. Po dwóch porażkach w grupie D, biało-czerwoni nie mieli szans na awans do 1/8 finału Euro 2024. Szanse o awansie do fazy pucharowej zmalały niemal do zera po przegranym meczu z Austrią, który miał miejsce w piątek 21 czerwca w Berlinie. Podopieczni Michała Probierza przegrali wówczas z Austrią 1:3, a bramkę dla Reprezentacji Polski zdobył Krzysztof Piątek w 30 minucie. Nie będzie już powtórki z Euro 2016, gdy wtedy po raz jedyny biało-czerwoni przebrnęli fazę grupową Mistrzostw Europy. 

Wielu kibiców uznało, że ostatni mecz Polski na Euro 2024 to strata czasu, lecz Michał Probierz ogłosił, że piłkarze zagrają z Francją 25 czerwca dla kibiców, na których wsparcie można było liczyć zawsze. Co ciekawe, sam mecz z Francją to początek przygotowań do meczów Ligi Narodów, w czasie której zmierzymy się z Chorwacją i Portugalią.

Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo! Oto Polskie WAGs

WYNIK meczu Polska - Francja 25 czerwca NA ŻYWO

Polska - Francja: wynik meczu 25.06.2024 przyda się wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać ostatniego starcia reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Mecz we wtorek 25 czerwca, który odbył się w Dortmundzie zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski, natomiast dla Francji Kylian Mbapp, również z rzutu karnego. 

Reprezentacja Polski godnie pożegnała się z Euro 2024, remisując w ostatnim spotkaniu fazy grupowej z wicemistrzami świata. 

ZOBACZ TAKŻE: QUIZ Euro 2024. Rozpoznasz piłkarza po oczach?