KTO BOGATEMU ZABRONI

Wojciech Szczęsny ma dwa razy droższą kurtkę od Roberta Lewandowskiego. Cena szokuje!

2023-11-17 9:21

Piłkarze zarabiają ogromne pieniądze, więc nic dziwnego, że cenią sobie luksusowe życie. Na kilka dni przed meczem Polska - Czechy, Wojciech Szczęsny widziany był w drogiej, rzucającej się w oczy kurtce. Okazuje się, że jest ona o wiele droższa niż czarna kurtka Roberta Lewandowskiego. Cena naprawdę szokuje!

O takim życiu jakie mają oni, marzy niejedna osoba. Sława, pieniądze, szczęście i piękne kobiety obok. Mowa o piłkarzach, którzy dzięki treningom i meczom osiągnęli wysoką pozycję w sporcie. Wielu z nich gra nie tylko w reprezentacji swojego kraju, ale także poza jego granicami. Idealnym na to przykładem jest kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski, który nie dość, że zarabia na swoim hobby, to jeszcze ma piękną żonę, dwie słodkie córki, luksusowe posiadłości i samochody o jakich wielu może tylko pomarzyć. Za ogromnymi zarobkami idą oczywiście markowe i drogie ubrania, na których piłkarze nie oszczędzają. W mediach często komentowany jest elegancki styl Grzegorza Krychowiaka, jednak teraz uwagę wszystkich przyciągnęły kurtki Szczęsnego i Lewandowskiego.

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Ile kosztuje kurtka Wojciecha Szczęsnego?

To że piłkarze nie oszczędzają na materialnych rzeczach nie jest tajemnicą, jednak czy zastanawialiście się kiedykolwiek, ile najwięcej potrafią wydać na zakupy odzieżowe? Na kilka dni przed meczem Polska - Czechy, który odbędzie się 17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie, piłkarze polskiej reprezentacji zgromadzili się w jednym z droższych hoteli w stolicy. Uwagę wszystkich przykuł bramkarz Wojciech Szczęsny, który z Włoch przyleciał w rzucającej się w oczy jesienno-zimowej kurtce. Piłkarz mocno wyróżniał się na tle swoich kolegów z drużyny gabarytem puchowej kurtki, która jest projektem amerykańskiej marki Rick Owens i kosztuje około 6 tys. złotych. Na zgrupowanie przybył także Robert Lewandowski, jednak nasz kapitan postanowił założyć coś tańszego i mniej rzucającego się w oczy. Jego czarna kurtka przypominającą krojem bomberkę, to Jacquemus, a jej wartość wynosi ponad 3 tys. złotych.

Zdjęcia piłkarzy sprzed hotelu, jak i ich drogich kurtek, znajdziecie w naszej galerii na samej górze tego artykułu.

Jak dobrze pamiętasz występy polskich piłkarzy na Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W ilu turniejach Mistrzostw Europy w piłce nożnej wystąpiła reprezentacja Polski?