żony sportowców

Tak wygląda żona Marcina Najmana. To dla niej sportowiec stracił głowę

2024-07-09 10:50

Marcin Najman jest nie tylko utytułowanym sportowcem, ale przede wszystkim kochającym mężem i ojcem. Ponad 10 lat temu poślubił swoją wybrankę serca, a na świecie powitał córkę Weronikę, która jest jego oczkiem w głowie. Od jego pięknej żony ciężko oderwać wzrok!

Marcin Najman jest znanym sportowcem w Polsce. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć w tym dwa tytuły wicemistrza Polski juniorów w kick-boxingu i mistrza Europy federacji WKU w kickboxingu. Od młodości pasjonował się boksem, dlatego pasja została z nim do dziś i zamieniła się w formę zarobku. Najman w zawodowym boksie zadebiutował w 2001 roku, natomiast w latach 2004–2008 wygrał 12 walk z rzędu. Jedną walkę stoczył przeciwko Andrzejowi Wawrzykowi, gdzie stawką było zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej, jednak został znokautowany przez swojego przeciwnika w drugiej rundzie pojedynku. Dziś Marcin Najman jest zawodnikiem freak-fightowej federacji Clout MMA.

ZOBACZ TAKŻE: Piękne ukochane polskich skoczków narciarskich. To one najgłośniej kibicują im spod skoczni

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Żona Marcina Najmana

Nie samym sportem żyje Marcin Najman. Mężczyzna jest przede wszystkim ukochanym mężem i ojcem. To właśnie 22 czerwca 2013 roku na Jasnej Górze poślubił Julitę Januszko, a uroczystość była połączona z chrztem ich córki Weroniki. Co ciekawe nastolatka jest prawdziwą córeczką tatusia, a Marcin Najman robi wszystko, by miała wspaniałe dzieciństwo. Weronika chodziła już na balet, lekcje śpiewu, jeździła konno, a nawet grała na syntezatorze. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia żony Marcina Najmana, a także jego córki. Trzeba przyznać, że tworzą ładny, rodzinny obrazek.

QUIZ: Dopasuj nazwisko do dziedziny sportu. Czym zajmuje się Najman, a czym Iga Świątek?