Fame MMA

i

Autor: screen z Facebooka Fame MMA: www.facebook.com/famemmatv

O której zaczyna się Fame MMA 17? Kto i kiedy walczy?

O której godzinie Fame MMA 17? Wyczekiwana przez wszystkich fanów gala zbliża się wielkimi krokami. Już teraz warto sprawdzić, kiedy dokładnie zobaczymy pierwszy pojedynek i przypomnieć sobie, kto walczy w 17. odsłonie wydarzenia. Godzina rozpoczęcia Fame MMA 2023 jest już znana!

Spis treści

 1. Fame MMA 17 - o której?
 2. Fame MMA 17 - kto walczy?

Fame MMA 17 - o której się zaczyna? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być kluczową, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość osób zainteresowanych przebiegiem kolejnej odsłony wydarzenia, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwsza w 2023 roku gala Fame MMA odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie już w najbliższy piątek, 3 lutego. Standardowo na wszystkich widzów czekają nie lada niespodzianki w postaci emocjonujących pojedynków. Karta walk Fame MMA 17 przyciąga uwagę konkretnymi nazwiskami! Pojedynek Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem nie jest jedyną wartą uwagi pozycją. Sprawdźcie już teraz, kiedy i gdzie oglądać transmisję na żywo z Tauron Areny. Godzina startu Fame MMA 17 została już ustalona, a my serwujemy ją poniżej.

Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy 3 lutego? Kogo zobaczymy w oktagonie?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Fame MMA 17 - o której?

Stream Fame MMA 17 przyniesie sporo emocji. I tym razem na fanów, którzy zdecydowali bądź dopiero zdecydują się na zakup PPV, czekać będzie sporo niespodzianek. Jedną z nich będzie materiał wideo, z którego dowiemy się, jak wyglądały przygotowania zawodników. Na godzinę 19:30 przewidziano połączenie ze studiem w Tauron Arenie w Krakowie, by porozmawiać z ekspertami, a już o 20:00 włodarze Fame MMA otworzą pierwszą w tym roku galę.

Fame MMA 17 - kto walczy?

Karta walk Fame MMA jest już znana. Jako że pojedynki odbywają się na żywo, nie wiemy, kto o której wejdzie do oktagonu. Warto zatem śledzić stream PPV już od 20:00. 

 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk
 • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański
 • Alan Kwieciński - Maksymilian Wiewiórka
 • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy
 • Michał "Boxdel" Baron - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak
 • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga
 • Marcin "Rafonix" Krasucki - Mikołaj "Mixer" Magdziarz
 • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Viki" Jaroniewska
Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?