Fame MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA 16 - GODZINA startu gali. O której zaczyna się Fame MMA 16?

Godzina rozpoczęcia Fame MMA 16 jest już znana. Kibice, którzy zdecydują się spędzić sobotni wieczór na oglądaniu transmisji z gali, z pewnością nie pożałują. Wielkie emocje będzie można poczuć już od pierwszych minut. W oktagonie oko w oko staną między innymi Marcin Dubiel i Tromba. O której godzinie oglądać Fame MMA 16?

Spis treści

  1. O której godzinie Fame MMA 16?

O której godzinie zaczyna się Fame MMA 16? Kiedy start Fame MMA 16? Początek gali, w trakcie której zobaczymy pojedynki czołowych polskich gwiazd internetu, nie powinien umknąć uwadze największych fanów wydarzenia. To właśnie chwilę po rozpoczęciu Fame MMA 16 włodarze podzielą się swoimi opiniami na temat aktualnej odsłony przedsięwzięcia, a także niewykluczone, że opowiedzą nieco więcej o planach na przyszły rok, ujawniając datę Fame MMA 17. Godzina Fame MMA 16 jest też ważna dla wszystkich tych, którzy nie chcą przegapić najbardziej wyczekiwanych pojedynków. Pierwsza walka rozpocznie się zapewne chwilę po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia.

Fame MMA 16 - KOLEJNOŚĆ i KARTA WALK 5.11. Kto walczy na Fame MMA 16?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

O której godzinie Fame MMA 16?

Pierwsza walka na Fame MMA 16 to pojedynek debiutantów. W oktagonie twarzą w twarz staną Radosław Wiejski Koks Paszko i Natan Marcoń. Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Wtedy też rozpocznie się transmisja live z Areny Gliwice.