Tromba

i

Autor: AKPA

Fame MMA 16 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić wejściówki?

Bilety na Fame MMA 16 to coś, w czego posiadanie muszą wejść osoby kochające adrenalinę i mieszane sztuki walki. Kultowa gala powraca w nowej odsłonie, a najwięksi fani będą mogli przeżyć to wszystko na żywo. Gdzie kupić bilety na Fame MMA 16 i za ile? Wszystkie najważniejsze informacje na temat wejściówek podrzucamy w tym artykule.

Fame MMA 16 - bilety umożliwiające obejrzenie kultowej już gali na żywo to marzenie wielu kibiców. Mamy dobrą wiadomość - wejściówki są jeszcze dostępne i można je przez cały czas kupować. Co więcej, ceny biletów na Fame MMA 16 są dostępne w wielu wariantach, zatem każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Oczywiście za miejsca znajdujące się bliżej oktagonu trzeba będzie zapłacić więcej, jednak nawet tańsze wejściówki zapewnią niesamowite wrażenia. 5 listopada na gliwickiej Arenie Gliwice zmierzą się między innymi doskonale znani użytkownikom YouTube'a influencerzy - należący niegdyś do Teamu X Marcin Dubiel oraz członek Ekipy Friza Mateusz Tromba Trąbka. Fame MMA 16 to wydarzenie, o którym będzie głośno, a my podpowiadamy, co musicie zrobić, by być jego częścią na żywo.

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Bilety na Fame MMA 16 - CENA

Ceny biletów na Fame MMA 16 nie powinny przerazić, tym bardziej, kiedy weźmiemy pod uwagę, jaką rangę ma to wydarzenie. Wejściówki są dostępne w sprzedaży w kilku wariantach. Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę:

  • Trybuny - od 100 do 350 złotych,
  • Bilety VIP - od 1000 do 1800 złotych,
  • Płyta - od 260 do 600 złotych.

Gdzie kupić bilety na Fame MMA 16?

Aby nie paść ofiarą oszustów, którzy nierzadko kuszą jeszcze bardziej atrakcyjnymi cenami, bilety na Fame MMA 16 trzeba kupować za pośrednictwem oficjalnej bileterii. Jedyny i oficjalnym dystrybutorem wejściówek jest serwis eBilet. 

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?