Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Natalia i Wiktoria są jak wykapany tata!

i

Autor: AKPA/ screen z Instagrama: www.instagram.com/jerzydudek_official/ Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Natalia i Wiktoria są jak wykapany tata!

ZDJĘCIA

Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Natalia i Wiktoria są jak wykapany tata!

2024-07-09 15:16

Jerzy Dudek od czasu do czasu komentuje to, co dzieje się wokół reprezentacji Polski w piłkę nożną, chętnie jeździ oglądać mecze swoich ulubionych drużyn z trybun, ale przede wszystkim oddaje się swojej największej aktualnie pasji, czyli grze w golfa. Rzadko jednak opowiada o swojej rodzinie i zawsze chce zachować prywatność. Jeden z najbardziej wybitnych polskich bramkarzy, który odnosił sukcesy w Liverpoolu, ale bronił też w Realu Madryt, swoją żonę poznał na jednej z osiemnastkowych imprez. Z Mirellą Dudek ma troje dzieci, w tym dwie córki, które wyrosły na piękne kobiety!

Spis treści

  1. Córki Jerzego Dudka - wygląd

Córki Jerzego Dudka mają ogromne szczęście - tak twierdzi mnóstwo osób, które doceniają karierę cenionego na świecie bramkarza. Nie tylko mieszkają z piłkarską legendą, ale przede wszystkim mają kochającego ojca, który staje na głowie, by dzieciom niczego nie brakowało. Dzieje się to wspólnie z małżonką, Mirellą, z którą jest w szczęśliwym małżeństwie od 28 lat. To ona włożyła mnóstwo siły w ich wychowanie. Piłkarz wychwalał swoją żonę w autobiografii pt. "Nierealna kariera". Napisał: Ktoś mi kiedyś powiedział, że moje dzieci są normalne, co uznałem za wielki komplement. Wtedy zrozumiałem, jak wielką pracę wykonała żona. To głównie Mirella czuwała nad ich emocjami. I jak trzeba było, zawsze potrafiła tę śrubę dokręcić. Dudek ma również syna. Urodzony w 1996 roku Aleksander również jest bardzo podobny do ojca! Jednak to dziewczyny wywołały największe emocje wśród internautów. 

Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę! Maja Golec jest bardzo podobna do ojca

Córka Michała Wiśniewskiego wygląda jak córka Michaela Jacksona. Fabienne i Paris jak bliźniaczki!

Córki Jerzego Dudka - wygląd

Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Zarówno Wiktoria, jak i Natalia urodziły się w 2006 roku, jednak nie są bliźniaczkami. Pierwsza przyszła na świat w styczniu, a druga w grudniu. Choć bramkarz reprezentacji Polski chroni swoją rodzinę dbając o jej prywatność, to tym razem zrobił wyjątek. Pokazał, że spędzał z nimi czas, podczas jednego z meczów Polski na mistrzostwach Europy. Tak wyglądają teraz:

Córki Jerzego Dudka tak wyglądały w 2020 roku:

Córka Pawła Golca - tak teraz wygląda Maja Golec!

Źródło: Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Natalia i Wiktoria są jak wykapany tata!