Zrobisz screena rozmowy na Messengerze. Rozmówca zostanie powiadomiony!

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Zrobisz screena rozmowy na Messengerze. Rozmówca zostanie powiadomiony!

Zrobisz screena rozmowy na Messengerze. Rozmówca zostanie powiadomiony!

2022-02-01 13:08

Facebook Messenger 2022 to kolejne zmiany technologiczne, które mają usprawnić działanie najpopularniejszego komunikatora. Wiadomo, że zostaną wprowadzone nowe gify i naklejki, by zapewnić bogatsze funkcje czatu, a przy tym wszystkim wprowadzono zmiany dotyczące wskaźników pisania. W zaszyfrowanych czatach rozmówca zostanie powiadomiony, że robicie screena czatu i to zdecydowanie najbardziej emocjonująca zmiana w aplikacji. Jak to jest możliwe? O co chodzi? Przekonajcie się sprawdzając garść ważnych szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Messenger - zrzuty czatu
  2. Messenger - powiadomienie zrzut ekranu

Zrzut ekranu czatu na Messengerze to dla wielu osób codzienność. Robi się to po to, by zapamiętać, czego dotyczyła konwersacja lub po to, by udowodnić w przyszłości coś innej osobie. Co najważniejsze, screeny można było robić w tajemnicy przed rozmówcą. Tylko wy wiedzieliście, że macie zrzut ekranu rozmowy. Teraz nadchodzi ważna zmiana na Messengerze 2022. Administratorzy popularnego komunikatora poinformowali na oficjalnym blogu, że w momencie, gdy wykonacie screena na Messengerze rozmówca otrzyma powiadomienie. Szefowie aplikacji mają nadzieję, że poprawi to jakość obsługi wiadomości. Mają na myśli zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności, a wszystko w związku z rosnącą popularnością cyberprzestępczości i hakerstwa.

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Sonda
Czy robisz zrzuty czatu na Messengerze ze znajomym?

Messenger - zrzuty czatu

Zrzuty ekranu na Messengerze niebawem przestaną być robione. Już w 2021 roku administratorzy informowali o zaktualizowaniu ustawień dotyczących zasad korzystania z komunikatora. Teraz potwierdzili, że zmiany są wprowadzone natychmiastowo. Wprowadzamy nowe powiadomienie, gdy wykryjemy, że ktoś wykonuje zrzut ekranu czatu - czytamy na oficjalnym blogu Messengera. W dalszej części informacji pojawia się wyjaśnienie, czyli powód wprowadzenia takiego rozwiązania: - Uważamy, że ważne jest, abyś mógł korzystać z szyfrowanych czatów i czuł się bezpiecznie, dlatego chcemy Cię informować, jeśli ktoś zrobi zrzuty ekranu Twoich znikających wiadomości. Dotyczy to użytkowników tajnych konwersacji. 

Messenger - powiadomienie zrzut ekranu

Messenger powiadomi Was, jeśli Wasz rozmówca zrobi screena czatu w trybie znikających wiadomości. Jak przejść do tajnej konwersacji? Rozmawiając aktualnie z kimś w aplikacji Messenger na smartfona należy przeciągnąć palcem do góry. Następnie pojawi się komunikat o zastosowaniu zaszyfrowanego czatu i informacja, że będą pojawiać się powiadomienia o zrzutu ekranu: - Powiadomimy Cię, jeśli ktoś zrobi zrzut ekranu lub będzie nagrywać jego zawartość.

Messenger - powiadomienie zrzut ekranu

i

Autor: Messenger Messenger - powiadomienie zrzut ekranu
Listen on Spreaker. Źródło: Zrobisz screena rozmowy na Messengerze. Rozmówca zostanie powiadomiony!