Eurowizja 2021

i

Autor: EBU/THOMAS HANSES

Znana youtuberka reprezentantką Polski na Eurowizji 2022? Tego domagają się internauci!

2021-07-15 10:24

Choć emocje po Eurowizji 2021 powoli opadają, to wiele osób zastanawia się, kto będzie reprezentować nasz kraj podczas następnej edycji konkursu. Wiele osób wskazuje... znaną youtuberkę, która zachwyca co chwilę swoimi coverami. O kogo chodzi? Czy artystka ma szansę reprezentować Polskę?

Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022? To coraz częściej zastanawia wiele osób. Choć emocje po tegorocznej odsłonie konkursu powoli opadają, to na językach innych zaczyna pojawiać się temat kolejnej edycji. Przypomnijmy, że dzięki głosom widzów i jurorów, Eurowizję 2021 wygrał rockowy zespół reprezentujący Włochy, czyli Maneskin. Grupa zaprezentowała się na scenie z numerem Zitti e buoni i koniec końców, wyśpiewała sobie zwycięstwo. W tym miejscu warto również wspomnieć, że to pierwszy zespół rockowy, który wygrał muzyczny konkurs od 2016 roku. Następna edycja eurowizyjnego konkursu, odbędzie się w takim razie we Włoszech i choć lokalizacja nie jest jeszcze dokładnie znana, to kraj ten będzie gospodarzem imprezy pierwszy raz od 1991 roku. Kto z Polski wybierze się na podbój wielkiej sceny? Internauci domagają się by nasz kraj tym razem reprezentowała... znana youtuberka! O kogo dokładnie chodzi? Czy z taką kandydatką mamy szansę na zwycięstwo?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - kto z Polski?

Kto z Polski na Eurowizję 2022? Na ten moment nie znamy reprezentanta naszego kraju, jednak internauci bardzo chcą żeby była to... Magda Bereda - youtuberka, która słynie ze swoich coverów, które szaleją w sieci. Dziewczyna była uczestniczką 10. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, a także można było zobaczyć ją podczas drugiej odsłony The Voice Kids, gdzie była blisko uczestników. Skąd taki pomysł? Pod jednym z nagrań Magdy na YouTubie, dokładniej pod coverem Fiołkowe Pole, jeden z fanów dziewczyny skomentował: Piękny Cover! Masz bardzo wyrazisty i lekki głos, jest śliczny! Eurowizja jest stworzona dla Ciebie! natomiast kolejny stwierdził: Madzia na Eurowizję. Czy Magda Bereda zafundowałaby zwycięstwo Polsce? Tego nie wie nikt, jednak twórczość którą tworzy Magda, jest uwielbiana przez internautów!

Sonda
Eurowizja 2022 - kto z Polski?
Źródło: Znana youtuberka reprezentantką Polski na Eurowizji 2022? Tego domagają się internauci!