Young Leosia

i

Autor: TVN/Wojciech Kurczewski

Young Leosia dziś nie ma sobie równych. Tak śpiewała 5 lat temu

2021-10-06 9:34

Young Leosia nie bez powodu nazywana jest jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat. 23-letnia raperka wydała właśnie swój debiutancki album Hulanki, a pochodzące z niego kawałki podbijają serca milionów słuchaczy. Sprawdźcie, jak gwiazda polskiej sceny muzycznej śpiewała 5 lat temu. Archiwalne nagranie to hit internetu!

Young Leosia 5 lat temu - stare wideo z udziałem jednej z najpopularniejszych obecnie polskich artystek podbija sieć. Chyba nie ma osoby, która byłaby na bieżąco z internetowymi trendami i nie wiedziałaby, kim jest Young Leosia. Sara Leokadia Sudoł, bo tak naprawdę nazywa się 23-letnia wokalistka i raperka, dała się poznać szerszej publiczności, wypuszczając do sieci kawałek Szklanki, który w krótkim czasie stał się jednym z największych hitów nie tylko na Tik Toku, ale również na YouTubie i w serwisach streamingowych. Teledysk nakręcony do opowiadającego o tęsknocie za czasami sprzed pandemii numeru wygenerował ponad 20 milionów wyświetleń i uczynił z Young Leosi jedną z najbardziej znaczących postaci współczesnej muzyki. Świadczy o tym również zainteresowanie, z jakimi spotkały się kolejne single artystki oraz jej debiutancka płyta Hulanki, która do sprzedaży trafiła całkiem niedawno, bo 23 września. Sporą popularnością cieszy się też stare nagranie z udziałem Sary, które ma już 5 lat.

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?

Young Leosia 5 lat temu

Chociaż Young Leosia zyskała popularność dopiero w tym roku, o pozycję walczyła już kilka lat temu. W sieci bez problemu można znaleźć stare nagrania z udziałem nastoletniej wówczas piosenkarki. Artystka nagrywała w Domofonii - warszawskim studiu nagrań. Sprawdźcie, jak kiedyś rapowała i jak wyglądała Young Leosia. Bardzo się zmieniła?

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Źródło: Young Leosia dziś nie ma sobie równych. Tak śpiewała 5 lat temu