Kuba Zaborski

i

Autor: YouTube/Must Be The Music Polsat

Wygrał Must Be The Music. Teraz bierze udział w zagranicznym X Factor!

2021-11-02 12:34

Pamiętacie Jakuba Zaborskiego? Tak, to właśnie on wygrał 5. edycję programu Must Be The Music. Po ośmiu latach od tej przełomowej dla jego życia chwili wokalista znów bierze udział w muzycznym show, jednak nie w Polsce, a na Malcie. Sprawdźcie, jak mu poszło. Ma szansę na międzynarodową karierę?

Jakub Zaborski to wokalistka, którego z pewnością kojarzą wszyscy fani popularnego prze laty programu Must Be The Music. To właśnie on, wspólnie z grającym na gitarze Piotrem Szumlasem, wywalczyli zwycięstwo w piątej edycji emitowanego na Polsacie talent-show. Za wygraną nie poszła jednak wielka kariera w show-biznesie, jak to miało miejsce chociażby w przypadku grupy Lemon. Nie oznacza to jednak, że Jakub porzucił swoją największą pasję, jaką była i jest muzyka. Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku wokalista przyznał się do tego, że wziął udział w castingach do programu X Factor. Artysta jest uczestnikiem maltańskiej edycji popularnego na całym świecie formatu, a nagranie z jego występu jest już dostępne w sieci. Pozytywne komentarze, z jakimi spotkało się wykonanie, zaskoczyły samego Jakuba.

Sonda
Pamiętasz występy Kuby w Must Be The Music?

Z Must Be The Music do X Factor Malta

Kuba nie tylko zachwycił swoim wykonaniem hitu Torn w wersji Natalii Imbruglii, ale również opowiedzianą historią. Zwycięzca Must Be The Music przyznał się, że od lat leczy się na depresję i stwierdzone stany lękowe, dlatego samo pojawienie się w X Factor traktuje jako swój wielki sukces. Jurorzy docenili talent Polaka i zaprosili go do kolejnego etapu. Sprawdźcie ten niesamowity występ wokalisty już teraz! Poniżej przypominamy też występ, którym Kuba podbił serca polskiej publiczności.

Piosenki, które w 2021 roku kończą 10 lat!
Źródło: Wygrał Must Be The Music. Teraz bierze udział w zagranicznym X Factor!