WOŚP 2022

i

Autor: materiały prasowe WOŚP

WOŚP 2022 - ostateczna KWOTA. Kiedy będzie wiadomo, ile zebrała Wielka Orkiestra?

2022-02-01 12:26

WOŚP 2022 to ogromne wydarzenie na skalę krajową. Po raz trzydziesty w historii odbywa się finał wielkiej akcji charytatywnej, która ma na celu zebranie milionowej kwoty na rzecz chorych dzieci. Wszystkich ciekawi, ile pieniędzy uda się zebrać. Przekazujemy wam aktualny wynik i informujemy, kiedy poznamy ostateczny wynik akcji.

Kiedy poznamy ostateczny wynik 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Po raz kolejny Polacy będą tłumnie zbierają pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Łącznie udało się zgromadzić ponad 210 813 830 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. 30 stycznia 2022 to dzień licytacji i zbiórek, z których dochód zostanie przekazany właśnie na ten cel. Sprawdź, kiedy poznamy wynik tegorocznej akcji.

Wpłata na WOŚP 2022 - SMS, przelew, kod QR. Jak wpłacać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Finał WOŚP 2022 w Bydgoszczy. Wielkie koncertowanie w hali Immobile Łuczniczka

WOŚP 2022 - kiedy ostateczny wynik?

Wynik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to oczywiście najważniejsza kwestia wielkiego finału. Cała Polska ma nadzieję, że kolejny rok z rzędu uda się pobić rekord. Aby tak się stało, potrzeba około 211 milionów złotych. Ile już udało się zebrać? Aktualna kwota to prawie 96 milionów złotych. Jak czytamy na stronie wosp.org.pl, ostateczny wynik poznamy w kwietniu.

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?
Źródło: WOŚP 2022 - ostateczna KWOTA. Kiedy będzie wiadomo, ile zebrała Wielka Orkiestra?