Ania Wyszkoni

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Poland Ania Wyszkoni

WOŚP 2022 - Marcin z Oławy wygrał kolację z Anią Wyszkoni i Radiem SuperNova!

2022-05-20 12:39

Finał WOŚP 2022 odbył się w niedzielę 30 stycznia 2022 roku, a Radio SuperNova przyłączyło się do akcji. Jak dobrze pamiętacie na naszej aukcji, można było wylicytować kolację ze znaną i lubianą wokalistką Anią Wyszkoni. Szczęściarzem okazał się być pan Marcin z Oławy. Sprawdźcie szczegóły!

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbył się w niedzielę 30 stycznia 2022 roku. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zorganizowała zbiórkę pod hasłem Przejrzyj na oczy dla okulistyki dziecięcej w Polsce. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższe standardy jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Za zebraną darowiznę zakupione zostały i zostaną między innymi: oftalmoskopy do badania dna oka, synoptofory do pomiaru kąta zeza, lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka, czy też angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka - najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci.

Jak co roku można było wesprzeć WOŚP wrzucając symboliczną złotówkę do puszki, zrobić przelew online lub wylicytować aukcję w sieci. Radio SuperNova wzięło udział w akcji i nie tylko zbierali pieniądze do radiowej puszki, ale również stworzyli wyjątkową licytację. Do wygrania była wyśmienita kolacja w towarzystwie... Ani Wyszkoni.

supernova wośp gwiazdy

WOŚP 2022 - kolacja z Anią Wyszkoni

Zwycięzcą aukcji WOŚP 2022 - kolacja z Anią Wyszkoni, został pan Marcin z Oławy. Spotkanie odbyło się w restauracji Flaming & Co. BISTRO w Warszawie przy ulicy Francuskiej. Kolacja z polską wokalistką została wylicytowana za 6 300 zł.

WOŚP 2022 - Marcin z Oławy wygrał kolację z Anią Wyszkoni

i

Autor: materiały prasowe WOŚP 2022 - Marcin z Oławy wygrał kolację z Anią Wyszkoni
Sonda
Czy wsparłeś WOŚP w 2022 roku?