Władimir Putin: chory, wiek, dzieciństwo, wzrost, rak, dzieci, Ural. Co wiadomo o Prezydencie Rosji?

i

Autor: PIOTR KOWALCZYK / SE / EAST NEWS Władimir Putin: chory, wiek, dzieciństwo, wzrost, rak, dzieci, Ural. Co wiadomo o Prezydencie Rosji?

Władimir Putin: historia człowieka, którego znienawidził świat [PODCAST]

2022-03-07 6:26

Od 22 lat ten sam człowiek. To dyktatura. Zawsze jest krok po kroku. Władimir Putin pozostaje zagadką. Kim jest najpotężniejszy przywódca na świecie? Wewnętrzny krąg zaufanych. Człowiek sławy, zawistny i chciwy, a po trzecie kłamca. Został ukształtowany to sprawowania władzy absolutnej. Kim jest Władimir Putin?

Rosja – lata 70. Nic nie zapowiada nowego cara. Dorastał w biedzie, skończył studia i dostał bardzo niskie stanowisko w KGB. Siergiej Pugaczow znał Putina od lat.To były współpracownik Władimira Putina. Rosyjski miliarder popadł w niełaskę gospodarza Kremla ponad dekadę temu. Był również współpracownikiem Borysa Jelcyna. Od lat mieszka we Francji, a w 2012 roku zrezygnował z obywatelstwa rosyjskiego. Mieli sąsiadujące ze sobą dacze. Był oficerem KGB niskiego stopnia. Związek radziecki wyrzucił na bruk tysiące takich jak on. Nie mial ambicji na karierę polityczną. Nie był tym w ogóle zainteresowany. Został przewodniczącym Komitetu Spraw Zagranicznych w urzędzie mera miasta Leningradu przez totalny przypadek. W panującym chaosie, jaki wtedy opanował Rosję – moja o puczu Moskiewskim, major Anatoli Sobczak potrzebował człowieka, który jest twardy. A Putin się idealnie do tego nadawał.

Posłuchaj całego podcastu, który przygotowali specjalnie dla Was Kuba Adamiak i Damian Wilczyński.

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.

Wojna w Ukrainie. PODCASTY

Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie w 2022 roku, prezentujemy Wam sylwetki osób, które są bezpośrednio zaangażowane w konflikt. Do tej pory Kuba Adamiak i Damian Wilczyński stworzyli następujące sylwetki:

Sonda
Czyjej historii chcielibyście posłuchać?