Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka. Kim jest Wiktor Dyduła?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka. Kim jest Wiktor Dyduła?

Wiktor Dyduła zdobył się na piękny gest! Finalista The Voice of Poland pokazał wielkie serce

2021-12-13 12:36

Choć wielki finał 12. edycji The Voice of Poland już dawno za nami, o uczestnikach show wciąż jest bardzo głośno. Wiktor Dyduła wpadł na świetny pomysł. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta wystawił na aukcję koszulkę z autografami gwiazd formatu. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na leczenie pana Grzegorza.

Wiktor Dyduła to artysta, którego nie trzeba przedstawiać fanom ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Pod skrzydłami Tomsona i Barona wokalista dotarł do samego finału show, ostatecznie zajmując 4. miejsce. Mimo braku wygranej Wiktor ani na moment nie zwalnia tempa i ma wiele planów na 2022, o czym opowiedział nam w trakcie krótkiej rozmowy za kulisami wydarzenia. Teraz zdobył się też na piękny gest, który docenili wszyscy jego fani. Mianowicie uczestnik The Voice of Poland wystawił na aukcję koszulkę z napisem This is the WĄS of Poland, który jest oczywistym nawiązaniem do jego wizerunku. Wiktor Dyduła poinformował, że pieniądze, za jakie uda się wylicytować koszulkę, zostaną w całości przekazane na konto pana Grzegorza. We wrześniu tego roku u mężczyzny zdiagnozowano guza mózgu. Po operacji, w trakcie której wycięto część guza, czeka go bardzo kosztowne leczenie. Pan Grzegorz potrzebuje zebrać aż 150 tysięcy złotych na opiekę medyczną w Niemczech.

Sonda
Czy Wiktor był twoim faworytem?

Wiktor Dyduła pokazał wielkie serce

W 10. edycji The Voice of Poland swoją kurtkę na licytację przekazał Kamil Bednarek. Teraz na podobny ruch zdecydował się Wiktor Dyduła. Wokalista zebrał autografy wszystkich finalistów, trenerów, a także prowadzących i wystawił koszulkę na licytację. Przedmiot można licytować na Facebooku artysty. Poniżej zamieszczamy link do oficjalnego posta.

Wiktor Dyduła odpadł z The Voice. Najbardziej żałuje jednego!
Źródło: Wiktor Dyduła zdobył się na piękny gest! Finalista The Voice of Poland pokazał wielkie serce