Wiktor Dyduła i Paweł Wiszniewski

i

Autor: archiwum prywatne Wiktor Dyduła i Paweł Wiszniewski

Wiktor Dyduła gościem programu Superstar w Radiu SuperNova. Tylko nam zdradził takie tajemnice!

2022-05-13 14:36

Wiktor Dyduła to charyzmatyczny artysta, który dał się poznać publiczności jako uczestnik i finalista dwunastej edycji The Voice of Poland. Co ciekawe, niebawem będzie gościem programu Superstar w Radiu SuperNova, gdzie zdradzi wiele tajemnic o muzycznym show i nie tylko! Jakie i kiedy? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Wiktor Dyduła dał się poznać wielu osobom jako uczestnik dwunastej edycji The Voice of Poland. Na Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewał bardzo ciężki utwór Falling z repertuaru brytyjskiej gwiazdy, jaką jest Harry Styles. Oczywiście nie mogło być inaczej. Wiktor Dyduła oczarował publiczność i trenerów do tego stopnia, że w jego stronę swoje fotele odwrócili Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, a także Tomson i Baron. Młodzieniec zdecydował, że przygodę w muzycznym show będzie kontynuować pod skrzydłami chłopaków z Afromental i co ciekawe, doszedł z nimi do wielkiego finału. Choć nie udało mu się wygrać, to po The Voice of Poland pokazał wszystkim, że i tak jest zwycięzcą.

Mamy dla Was niespodziankę! Kariera Wiktora Dyduły idzie jak burza, dlatego z uśmiechem na twarzy możemy ogłosić, że będzie on gościem programu Superstar. Artysta zdradzi kulisy programu w którym był finalistą, a także opowie o tym jak zaczynał swoją karierę, o miłości w tekstach, o przesłaniu jego kompozycji i w którą muzycznie stronę chce dalej podążać. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 15 maja równo o godzinie 19. Tylko Wam zdradzi takie tajemnice!

Wiktor Dyduła - Szybkie Pytania

Wiktor Dyduła - kim jest?

Wiktor Dyduła ma 25 lat i kaszubskie pochodzenie. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Przywidz, która położona jest w województwie pomorskim. Muzyka w jego życiu jest od najmłodszych lat, a to wszystko przez uzdolnioną rodzinę, która uwielbiała wspólne śpiewanie. Największa jego pasja oprócz muzyki, to także piłka nożna.