Wersow

i

Autor: Instagram.com/wersow

Wersow w nowej edycji Top Model! Jej udział zaskoczeniem dla widzów

2021-07-15 8:35

Wersow to aktualnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Znana jest jako YouTuberka i dziewczyna Friza. Jest też członkinią Ekipy. W mediach społecznościowych obserwują ją miliony osób. Okazuje się, że wkrótce zadebiutuje w telewizji. Ma pojawić się w najnowszej edycji programu Top Model.

Wersow, czyli Weronika Sowa, to influencerka, którą z pewnością znają wszyscy fani Karola Wiśniewskiego "Friza". Weronika jest częścią słynnej Ekipy Friza, która w ostatnim czasie odnosi niesamowite sukcesy. Wydali linię własnych lodów oraz nagrali debiutancką płytę. Wszystkie ich ostatnie projekty były absolutnymi hitami. Wersow odnosi także sukcesy w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 2,7 milionów osób. Jej filmy na YouTube także mają wiele wyświetleń. Weronika zachwyca internautów swoją urodą i stylem ubierania. Niektórzy mówią jej, że powinna być modelką. Okazuje się, że wkrótce dziewczynę będzie można zobaczyć w programie powiązanym ze światem mody. Mowa o nowej edycji reality show Top Model, który już po wakacjach pojawi się w TVN. Czy Wersow będzie uczestniczką?

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Czy Wersow w Top Model to dobry pomysł?

Wersow w Top Model 10

Wersow będzie można zobaczyć w jubileuszowej, dziesiątej edycji programu Top Model. Weronika nie będzie jednak uczestniczką reality show. Pojawi się w nim jako gość specjalny. Z pewnością pomoże uczestnikom w wykonaniu konkretnego zadania oraz oceni ich postępy. Oprócz niej w roli gości mają pojawić się między innymi Robert Kupisz, Jagna Niedzielska oraz piosenkarka Ewa Farna.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Wersow w nowej edycji Top Model! Jej udział zaskoczeniem dla widzów