Wersow

i

Autor: YouTube/WERSOW

Wersow w ciąży! Influencerka i Friz zostaną rodzicami

Wersow jest w ciąży! Najpopularniejsza influencerka w Polsce potwierdziła krążące od tygodni plotki. W najnowszym wideo Weronika i jej narzeczony Friz oficjalnie obwieścili światu, że zostaną rodzicami. Fani, którzy są z nimi od początku, nie kryją wzruszenia.

Wersow w ciąży! Zgodnie z obietnicą Weronika Sowa, bo tak naprawdę nazywa się najpopularniejsza polska influencerka, opublikowała na swoim kanale teledysk do najnowszej piosenki Ten jeden moment. Fani od początku podejrzewali, co może się w nim znaleźć. W trwającym niespełna trzy minuty wideo gwiazda sieci oficjalnie potwierdziła krążące od tygodni plotki. Wersow i Friz po raz pierwszy pochwalili się tym, że zostaną rodzicami! Internauci, którzy od lat śledzą poczynania Weronika i Karola, pospieszyli z gratulacjami, nie kryjąc przy tym wzruszenia. 

Obiecuję, że pokażę ci, co piękne, złapiesz mnie za rękę - wyśpiewuje w piosence Wersow.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Wersow w ciąży

Wersow oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W najnowszym teledysku do piosenki Ten jeden moment, w którym gościnnie pojawił się Friz, influencerka eksponuje swój ciążowy brzuszek. 

Gratulacje! Będziesz świetną mamą, a Karol wspaniałym tatą!

Właśnie oglądałam stary odcinek Ekipy, teraz mam łzy w oczach. Piękna piosenka!

Na przekazanie gratulacji parze zdecydował się także m.in. Jan Dąbrowski, który wspólnie z Sylwią Przybysz oczekuje trzeciej pociechy. My dołączamy się do tych pięknych słów!

Sonda
Wersow i Friz - to najlepsza para w internecie?