Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ELBLĄG - kto wystąpi 15 sierpnia? [GWIAZDY]

2022-08-15 19:54

Wakacyjna Trasa Dwójki w Elblągu zbliża się wielkimi krokami. Tym razem koncert Lato, muzyka, zabawa odbędzie się nie w niedzielę, jak to było do tej pory, lecz w poniedziałek 15 sierpnia w Święto Wojska Polskiego. Na scenie pojawi się plejada gwiazd, a koncert będzie miał charakter festiwalu piosenki wojskowej państw NATO. Kto wystąpi na scenie 15.08.2022?

Spis treści

 1. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ELBLĄG [GWIAZDY]
 2. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ELBLĄG [BILETY]

Wakacyjna Trasa Dwójki w ELBLĄGU - kto wystąpi 15.08.2022? Jakie piosenki usłyszymy na koncercie Lato, muzyka, zabawa? Telewizja Polska przez całe wakacje transmituje na żywo występy największych polskich, jak i zagranicznych gwiazd muzycznych. Za nami sześć koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki, podczas których widzowie mieli okazję bawić się w rytm najlepszych hitów disco polo, przy muzyce romskiej, a także hitach wszech czasów. Tym razem na wszystkich czeka Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, który odbędzie się w Elblągu już w poniedziałek 15 sierpnia. Kto pojawi się na scenie? Kto wystąpi 15.08.2022 na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Elblągu?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 14 sierpnia?

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ELBLĄG [GWIAZDY]

Wakacyjna Trasa Dwójki w Elblągu już w poniedziałek 15 sierpnia. Będzie to wyjątkowy koncert, podczas którego zostanie oddany hołd żołnierzom. Kto pojawi się na scenie? Kto zaśpiewa na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Elblągu? W województwie warmińsko-mazurskim będą świętowane dni Wojska Polskiego, dlatego klimat koncertu Lato, muzyka, zabawa, będzie całkiem inny niż dotychczas. Gwiazdy Wakacyjnej Trasy Dwójki w Elblągu są już znane.

Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO - GWIAZDY:

 • Chór Reprezentacyjnego Zespółu Artystycznego Wojska Polskiego
 • Captain Jack
 • Kasia Moś
 • Halina Frąckowiak
 • Dagmara Bryzek
 • Filip Lato
 • Jan Pietrzak
 • Marien
 • Trubadurzy

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato - wiek, żona, życie prywatne, Niemen, wzrost, piosenki, Instagram

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ELBLĄG [BILETY]

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Elblągu 15 sierpnia 2022 poszukuje wiele osób. Mamy dla Was dobrą wiadomość! Bilety nie są Wam potrzebne, ponieważ wejście na koncert jest całkowicie darmowe. Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00, a jego emisja jak zawsze dostępna będzie na żywo 15 sierpnia w TVP 1 i TVP Polonia.

ZOBACZ TAKŻE: Lanberry trenerką The Voice of Poland 13. Internauci mają z tym problem?

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?