Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 14 sierpnia?

2022-08-14 18:25

Wakacyjna Trasa Dwójki to cotygodniowe koncerty organizowane przez Telewizję Polską w każdą niedzielę wakacji. Dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 14.08? Co się stało? Znamy powód! Szczegóły sprawdzisz w artykule poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Elbląg. Dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 14 sierpnia? Lato trwa w najlepsze, a wraz z nim koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Od 3 lipca w każdą niedzielę, publiczność bawi się w rytm najlepszych hitów. Za nami sześć koncertów, które odbyły się kolejno w Wilnie, Augustowie, Włocławku, Stalowej Woli, Łomży i w Stężycy. Tym razem na wszystkich czeka wydarzenie w Elblągu, podczas którego na scenie pojawi się Krystyna Giżowska. Dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 14.08? Co się stało, że koncert nie jest emitowany w telewizji? Czy Wakacyjna Trasa Dwójki w Elblągu została odwołana?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ZABRZE. Kto wystąpi 21 sierpnia? [GWIAZDY]

Szybkie pytania - Doda

Wakacyjna Trasa Dwójki 14.08.2022 - czemu nie ma w TV?

Dlaczego nie ma koncertu Wakacyjna Trasa Dwójki w niedzielę 14 sierpnia? Okazuje się, że wydarzenie w Elblągu odbędzie się dzień później, w poniedziałek 15 sierpnia. Dlaczego? Tym razem Telewizja Polska pokaże na żywo Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, by uczcić Święto Wojska Polskiego, które wypada właśnie 15.08. W związku z tym Wakacyjna Trasa Dwójki, rozpocznie się już o godzinie 20:00, a transmisję będzie można obejrzeć za pośrednictwem TVP 1 i TVP Polonia. 

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ELBLĄG - kto wystąpi 15 sierpnia? [GWIAZDY]

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?