Viola Kołakowska

i

Autor: WBF

Viola Kołakowska o społeczności LGBT. Nazwała ją SEKTĄ?

2021-10-15 10:35

O Violi Kołakowskiej zrobiło się głośno w kontekście związku z Tomaszem Karolakiem. Później na swoim koncie miała kilka epizodycznych ról. Teraz Kołakowska angażuje się w sprawy społeczne, a raczej publicznie w dość ostrych słowach mówi, jakie ma poglądy.

Gdy pandemia Covid-19 zaczęła się rozwijać, Viola Kołakowska przekonywała swoich obserwatorów, że żaden wirus nie istnieje, a wszystko jest jednym wielkim spiskiem. Gdy zaczęły pojawiać się szczepionki, celebrytka nie tylko na Instagramie, ale również w wielu rozmowach z dziennikarzami grzmiała, by ludzie w końcu przejrzeli na oczy i nie dali sobą manipulować.

Na Insta Kołakowskiej często pojawiają się podobne wpisy. Teraz za cel wzięła sobie społeczność LGBT. Na instagramowej relacji celebrytki pojawił się ostry wpis na temat osób LGBT.

LGBT TO SEKTA!

ZOSTAWCIE NASZE DZIECI W SPOKOJU

DRANIE!

Instagram usunął relację

Instagram szybko zareagował na relację celebrytki. Usunął wpis, co nie spodobało się Kołakowskiej, która udostępniła screen decyzji platformy.

Usunęliśmy Twoje materiały (relacja), ponieważ naruszały nasze Zasady społeczności obejmujące mowę nienawiści lub zakazane symbole. Jeżeli opublikujesz ponownie coś, co narusza nasze zasady, Twoje konto zostanie usunięte wraz z postami, archiwum, wiadomościami i obserwującymi.  

– brzmiała treść wiadomości od Instagrama.

Zobacz też: 

Viola Kołakowska o LGBT

i

Autor: instagram.com/violkakolakowska
Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
Wpis Violi Kołakowskiej usunięty

i

Autor: instagram.com/violkakolakowska
Źródło: Viola Kołakowska o społeczności LGBT. Nazwała ją SEKTĄ?