Viki Gabor

i

Autor: Materiały Prasowe

Viki Gabor wybierze polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior 2021! To zapewni sukces Polsce?

2021-07-06 13:25

Viki Gabor dwa lata temu zdobyła dla Polski drugie zwycięstwo na Eurowizji Junior. Od tamtej pory nastolatka zdobyła w naszym kraju dużą popularność, a Polacy liczą na trzecie zwycięstwo w konkursie. Teraz poinformowano, że Viki pomoże wybrać kolejnego polskiego reprezentanta. Czy to przepis na sukces?

Viki Gabor pomoże wybrać reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2021! Ta informacja ucieszyła wielu fanów konkursu, a także grono wielbicieli samej piosenkarki. Viki 2 lata temu wybrała Eurowizję Junior dzięki występowi z piosenką Superhero. Rok wcześniej dokonała tego Roksana Węgiel, która śpiewała Anyone I Want To Be. Polacy chcieliby, aby nasz kraj odniósł sukces po raz trzeci. Stanie się tak, jeśli wybrany zostanie odpowiedni reprezentant z bardzo dobrą piosenką. Poszukiwania odbywać się będą - po raz kolejny - w programie Szansa na sukces. Wiadomo już, że jedną z jurorek będzie właśnie Viki Gabor. Oprócz niej w rolach sędziów wystąpią Ala Tracz, czyli reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021, dwukrotna prowadząca konkursu Ida Nowakowska oraz słynna artystka Maryla Rodowicz.

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale. Do dnia 07.06.2021 udział potwierdziło 9 państw, w tym Polska.

Viki Gabor – płyta, piosenki

Debiutancka płyta Viki Gabor to Getaway (Into My Imagination). Tytuł nawiązuje do piosenki Getaway, który znajduje się na krążku. To jej drugi największy hit po Superhero. Inne popularne utwory Viki Gabor to Time, Not Gonna Get It, Forever And A Night, Afera oraz Ramię w ramię w duecie z Kayah.

Źródło: Viki Gabor wybierze polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior 2021! To zapewni sukces Polsce?