Viki Gabor

i

Autor: WBF

Viki Gabor jako Miss Polonia?! 14-latka pędzi jak burza!

2021-07-21 11:49

Viki Gabor jest jedną z największych gwiazd polskiego popu. Jej piosenki odnoszą ogromne sukcesy, a postępy w karierze mocno zaskakują internautów. Dwa lata temu zdobyła dla naszego kraju drugie zwycięstwo na Eurowizji Junior i od tamtej pory idzie jak burza! Czy teraz Viki zdecyduje się wziąć udział w konkursie na Miss Polonia? Tego chcą jej fani!

Viki Gabor swoją przygodę w branży muzycznej zaczęła bardzo szybko. Miała zaledwie 11 lat kiedy dała się poznać widzom w The Voice Kids i później wszystko się zaczęło. Wygrana na Eurowizji Junior 2019, debiutancka płyta, koncerty, nagrody i wiele innych sukcesów. Viki dumnie kroczy przez branżę muzyczną, a niedawno świętowała swoje 14. urodziny. Wokalistka dorasta na oczach wszystkich swoich fanów, co można zauważyć nie tylko w social mediach i na scenie, ale także usłyszeć to w jej głosie. W ostatnim czasie zaczęło się robić o niej jeszcze głośniej, a to wszystko za sprawą jej wyglądu. Viki dorasta i wchodzi w świat prawdziwej nastolatki. Na scenie zmienia się jednak w prawdziwą gwiazdę, która lśni i zachwyca! W delikatnym makijażu i stylizacjach prezentuje się zjawiskowo i wygląda, jak prawdziwa modelka! Teraz jej fani zaczęli się domagać, aby poszła na konkurs Miss Polonia. Czy tak się stanie?

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Viki Gabor - Miss Polonia

Viki Gabor jako Miss Polonia? Fani widzą ją w takiej roli, ponieważ są zachwyceni jej urodą! Takie stwierdzenie padło w jednym z komentarzy na YouTubie pod występem Viki z Wakacyjnej Trasy Dwójki. Piosenkarka właśnie 10 lipca w nadmorskim Świnoujściu, świętowała swoje 14. urodziny, a razem z nią cała scena i widzowie! Był tort, sto lat i oczywiście ogromne szczęście, ale co w takim razie z konkursem Miss? Oczywiście konkurs Miss Polonia jest tylko dla pełnoletnich dziewczyn. Nastolatki, którym marzy się wybieg mogą brać udział w innym konkursie, który przeznaczony jest dla ich przedziału wiekowego. Mowa o konkursie Miss Polski Nastolatek, którego finał zazwyczaj można obejrzeć w telewizji.

- Jest coraz ładniejsza...

- a pomyśleć co to będzie za 2-3 lata!

- To jest przyszła miss Polonia

Widzielibyście Viki Gabor w roli Miss Polonia? Z pewnością poradziłaby sobie znakomicie, a jej uroda zachwyciłaby wszystkich bardzo mocno!

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:
Źródło: Viki Gabor jako Miss Polonia?! 14-latka pędzi jak burza!