VHS zabiera słuchaczy na pokład swojego boeinga. Ten numer może być hitem

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA VHS zabiera słuchaczy na pokład swojego boeinga. Ten numer może być hitem

VHS zabiera słuchaczy na pokład swojego boeinga. Ten numer może być hitem

2022-04-26 6:03

Wydziarany chłopak z charakterem – mówią o Nim znajomi oraz fani. To młody tajemniczy artysta znany między innymi z takich projektów jak Malibu czy hitowe Pakuje Walize, które wyszły spod szyldu VIBE HOUSE CLUB.

Znowu lecę jak boeing śpiewa VHS w swoim najnowszym balladowym numerze VHS z chęcią zabrania nas w podróż by pokazać nam co mu w duszy gra. Sam twierdzi, że historia tego kawałka to swoiste wyrzucenie emocji, które wiąże się z przebiegiem Jego życia w ostatnim czasie. VHS przede wszystkim pragnie, by słuchając tego utworu odbiorca poczuł ten sam luz, który towarzyszył mu podczas tworzenia Boeing. Artysta nadał tej kompozycji bardzo nośny tytuł Boeing nie bez powodu, Jak udało nam się dowiedzieć jest to tylko część układanki, o której niebawem wszyscy się dowiedzą.

Utwór powstał we współpracy z producentem Vłodarskim, którego dzieła mieliśmy możliwość poznawać wraz z premierami chłopaków z VIBE HOUSE CLUB. VHS poinformował nas, że na tym numerze kolaboracja z Vłodarskim się nie skończy.