dziecko, młodzież

i

Autor: pixabay.com Wychowanie dziecka w Polsce- ile to kosztuje? Z jakimi kosztami muszą mierzyć się rodzice?

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć? QUIZ

2022-06-01 13:05

Kiedyś to było! Beztroskie, błogie życie. Całymi dniami biegało się po dworze, spędzając czas z przyjaciółmi. Nie było telefonów, ale była ogromna wyobraźnia. Pamiętacie kultowe teksty z tych czasów? Będąc dzieckiem słownik poszerzał się w mgnieniu oka! Sprawdź, czy potrafisz je dokończyć!

Typowe teksty dzieciństwa - te słowa bawią do łez! Kiedyś to było. Całymi dniami biegało się po dworze, kopało się piłkę na boisku lub wisiało się na trzepaku, wymyślając co chwilę kolejne figury i akrobacje. Była też piaskownica i budowanie zamków, wycieczki rowerowe lub skakanie w gumy. Przy każdej zabawie z rówieśnikami zawsze można było usłyszeć typowy tekst, który teraz albo jest memem w sieci, albo pozytywnym wspomnieniem! Nie można również zapomnieć o lekkich konfliktach, podczas których używało się naprawdę różnych, przezabawnych argumentów. Pamiętasz je do dzisiaj? Choć w każdej części naszego kraju są inne zdania i przysłowia, to teksty z dzieciństwa są takie same i łączą wszystkich!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Dzień Dziecka 2022 - typowe teksty dzieciństwa QUIZ

Z okazji Dnia Dziecka, przygotowaliśmy dla Was fantastyczną zabawę. Zmierz się z naszym quizem poniżej i sprawdź, czy pamiętasz kultowe teksty z dzieciństwa! Z pewnością wrócą dobre wspomnienia, a humor znacznie się poprawi. Do dzieła!

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 11
Nie wystawiaj języka...