Twoja twarz brzmi znajomo: najlepsze występy programu. Ci artyści brzmieli jak oryginał!

i

Autor: WBF Twoja twarz brzmi znajomo: najlepsze występy programu. Ci artyści brzmieli jak oryginał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: najlepsze polskie występy w programie [TOP 10]

2021-05-04 14:37

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularne show Telewizji Polsat, które zaskakuje za każdym razem. Na scenie pojawiają się znane osobowości ze świata show-biznesu, które prezentują wylosowanego artystę. Bardzo często ich głos jest w 100% podobny do oryginalnego wykonawcy. Postanowiliśmy zebrać najlepsze występy ze wszystkich czternastu edycji programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to muzyczne widowisko, które zapiera dech w piersiach i wzbudza ogromne emocje, kiedy któryś z uczestników, stara się bardzo dobrze zagrać popularnego wykonawce. W historii całego programu było kilkaset występów odzwierciedlających gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Do historii przeszedł wykon Mateusza Ziółko, który wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego, ale również ostatnio Michał Meyer, który idealnie wkomponował się swoim głosem w barwę Krzysztofa Krawczyka.

Jak dobrze znasz kawałki Darii Zawiałow? [QUIZ]

Przygotowaliśmy dla Was w naszej galerii TOP 10 najlepszych występów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Koniecznie sprawdźcie co mamy dla Was w naszej galerii.

Spot Radia Supernova