Filip Lato, Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko

i

Autor: AKPA

werdykt

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi - kto wygrał 20. edycję show? WERDYKT jest już znany!

2024-05-17 22:13

Wszystko co dobre, szybko się kończy. W piątek 17 maja został wyemitowany ostatni odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi". Kto otrzymał nagrodę główną w wysokości 100 000 złotych i Brylantową Twarz? Wszystko jest już jasne!

Werdykt finału Twoja twarz Brzmi Znajomo 2024 jest już znany. Kto okazał się najlepszy? Wszystko co dobre, szybko się kończy. Jubileuszowa edycja programu dobiegła końca, a wraz z nią poznaliśmy zwycięzcę, który otrzymał nagrodę pieniężną - i oczywiście przekazał na cele charytatywne. W jego ręce trafiła również wyjątkowa, bo Brylantowa Twarz. Przypomnijmy, że w finale znaleźli się: Filip Lato, Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko. Po półfinałowym odcinku okazało się, że dzięki ocenom jurorów na pierwszym miejscu znalazł się Filip Lato (186 punktów), na drugim miejscu znalazł się Mateusz Ziółko ex aequo z Marią Tyszkiewicz (185 punktów), a na trzecim miejscu Stefano Terrazzino (158 punktów). Jak głosowali widzowie? W finale o wygranej decydowały głosy SMS-owe.

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

WYNIKI Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi - wiemy KTO WYGRAŁ

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi? Jubileuszowa edycja programu była naprawdę mocna i nie chodzi tu o nazwiska, lecz o talent uczestników. Każdy dawał z siebie wszystko i każdy zasłużył na wygraną, jednak jak dobrze wiemy zwycięzca może być tylko jeden. Pierwszy raz w historii programu zwycięzcę wybrali widzowie w głosowaniu SMS-owym! Największą liczbę głosów zdobył Filip Lato i to właśnie on otrzymał nagrodę w wysokości 100 000 zł, która zostanie przekazana jak zawsze na cele charytatywne, wybrane przez zwycięzcę. Tym razem zamiast Złotej Twarzy wręczona została twarz wyjątkowa, bo Brylantowa, i to właśnie ją zabierze do domu finalista 20. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi.

Drugie miejsce zajął Stefano Terrazzino, trzecie Mateusz Ziółko, a czwarte Maria Tyszkiewicz.