Twins Brothers

i

Autor: materiały prasowe Twins Brothers

Twins Brothers prezentują muzyczną balladę. Kawałek 'Nasz Film' potrafi wzruszyć!

2022-06-21 13:17

Ballada 'Nasz Film', to muzyczna nowość od Twins Brothers. Opowiada o przerwaniu relacji, z osobą, która była bliska oraz ciekawości, która często sprawia, że zastanawiamy się co dzieje się w życiu tej osoby po latach. Jest to najbardziej emocjonalny, melancholijny, dojrzały i wyważony utwór z dotychczas stworzonych przez duet piosenek. Sprawdźcie szczegóły!

Twins Brothers tworzą bracia bliźniacy - Dawid i Szymon, mają po 20 lat. Pochodzą z Koszalina i wspólnie uczęszczali do ZPSM im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie. Wielkim idolem Szymona jest Shawn Mendes, natomiast Dawida - Ed Sheeran. Bracia mają na koncie kilka piosenek: cover Proste, Paranoja i We could be. Obecnie zaczynają coraz więcej koncertować i tworzyć. 17 czerwca ukazał się ich premierowy singiel pt. Nasz Film. Jak sami mówią - Nie jest to tylko „nasz film”, jest to film każdego z nas.

Ballada Nasz Film opowiada o przerwaniu relacji, z osobą, która była nam bliska oraz ciekawości, która często sprawia, że zastanawiamy się co dzieje się w życiu tej osoby po latach. Pojawia się również temat dorastania i przemijania. Jest to najbardziej emocjonalny, melancholijny, dojrzały i wyważony utwór z dotychczas stworzonych przez duet piosenek. Kawałek nie jest zapowiedzią żadnego albumu. Powstał we współpracy z Mikiem Johnsonem, który jest znanym w Polsce producentem muzycznym. Artyści zdradzili nam, że głęboko wierzą, że każdy po przesłuchaniu odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie. Chłopaki tworzą dla nas już kolejne piosenki, których premiery odbędą wkrótce, ale teraz całą uwagę skupiają na tym jednym, wyjątkowym utworze.

Smolasty (Szybkie Pytania)