Miłosz Krysiak

i

Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

GWIAZDY

Tomson i Baron upomnieli uczestnika "The Voice Kids". Te słowa nie powinny paść? Pozwolił sobie na za dużo wobec Nataszy i Cleo!

2024-02-29 14:05

Czy to pierwszy skandal w nowej edycji "The Voice Kids"? Jeden z uczestników pozwolił sobie na tekst, po którym został upomniany przez zasiadających w jury Tomsona i Barona. 12-letni Miłosz Krysiak postanowił zażartować, że o tym, do czyjej drużyny (Nataszy lub Cleo) pójdzie, zadecydują względy wizualne. "Nie idź tą drogą" - powiedzieli mu członkowie Afromental.

Pierwszy odcinek nowej edycji programu "The Voice Kids" już za nami. Format jak zwykle dostarczył wielkich emocji. Tym razem widzowie oceniali nie tylko występujących w nim uczestników, ale również debiutującą w roli trenerki wokalistkę i aktorkę Nataszę Urbańską. Gwiazda zastąpiła na fotelu Dawida Kwiatkowskiego, który sam zdecydował się na rozstanie z formatem.

Zobacz: Uczestniczka "The Voice Kids" zachwyciła wszystkich. Widzowie widzą w niej zwyciężczynię, a program dopiero się rozpoczął

Jednym z uczestników, który zrobił pozytywne wrażenie na jurorach i przeszedł dalej, był Miłosz Krysiak. 12-latek zaprezentował na przesłuchaniach w ciemno utwór "Będziesz moją panią" z repertuaru Marka Grechuty, a jego zdolności doceniły właśnie panie - Cleo i Natasza Urbańska. Artystki odwróciły się w stronę uczestnika, a kiedy ten miał już dokonać wyboru, pozwolił sobie na tekst, za który został upomniany przez Tomsona i Barona. Członkowie grupy Afromental szybko przypomnieli mu, że należy być gentlemanem. O co poszło?

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

"The Voice Kids". Tomson i Baron nie wytrzymali

Miłosz długo zastanawiał się, na którą z trenerek postawić. W pewnym momencie rzucił:

- Zastanówmy się, która z pań jest ładniejsza...

To nie spodobało się również oceniającym zmagania uczestników Tomsonowi i Baronowi. Muzycy zasugerowali, by Krysiak "nie szedł tą drogą", za co zostali pochwaleni w komentarzach w mediach społecznościowych.

- Pytanie do Pań nie na miejscu... Dobrze, że Tomson i Baron przerwali dalszą jego wypowiedź

- Śpiew spoko, ale aparat i taki mały cwaniaczek. Tekst do kobiet to był słaby - czytamy.

Ostatecznie Miłosz zasilił skład drużyny Nataszy Urbańskiej.

Źródło: Tomson i Baron upomnieli uczestnika "The Voice Kids". Te słowa nie powinny paść? Pozwolił sobie na za dużo wobec Nataszy i Cleo!