Domy gwiazd

"The Voice Senior". Tak mieszka Alicja Węgorzewska. Jej dom tonie w świątecznych dekoracjach. Czego tam nie ma!

Alicja Węgorzewska, czyli uwielbiana trenerka z programu "The Voice Senior" udekorowała już dom na święta. Zobaczcie, jak mieszka światowej sławy diva operowa. Jej apartament na warszawskim Ursynowie zachwyca! W całym domu widać już bożonarodzeniowe dekoracje.

Spis treści

  1. Kim jest Alicja Węgorzewska?
  2. "The Voice Senior". Gdzie mieszka Węgorzewska?
  3. Tak żyje i mieszka Alicja Węgorzewska

Kim jest Alicja Węgorzewska?

Alicja Węgorzewska-Whiskerd urodziła się 28 lutego 1967 roku w Szczecinie co oznacza, że dziś ma 56 lat. Jej głos, mezzosopran, zyskał olbrzymie uznanie na świecie. Słynna śpiewaczka operowa ma na swoim koncie kilkanaście partii operowych oraz wiele wyróżnień i nagród. W 2023 roku roku świętowała jubileusz 30-lecia obecności na scenie.

Dziś znana jest jako dyrektorka Warszawskiej Opery Kameralnej oraz trenerka popularnego programu "The Voice Senior". Od kilku lat komentuje dla TVP słynne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie.

Czytaj też: The Voice Senior 2024 - kiedy oglądać 5. edycję? Dni i godziny emisji

"The Voice Senior". Gdzie mieszka Węgorzewska?

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej już od prawie trzech dekad mieszka na warszawskim Ursynowie w gustownie urządzonej, przestronnej willi.

Dom jest strefą odpoczynku, ale także spotkań z przyjaciółmi. Dla mnie to niezwykle ważna przestrzeń. Każdy zakątek, pamiątka, album, drobiazg jest z kimś lub czymś związany - czy to z premierą, artystami, podarunkami. Bardzo lubię przebywać w swoim domu. Nie jest może urządzony według najnowszych katalogowych trendów, ale jest ciepłym, wspaniałym i funkcjonalnym miejscem. Moi bliscy mają szeroko otwarte drzwi. Uwielbiam spotkania kilkuosobowe, podczas których wszyscy ze sobą rozmawiają - zdradziła diva w rozmowie z AKPĄ.

Tak żyje i mieszka Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska już udekorowała swój dom na święta Bożego Narodzenia. W środku znajduje się wiele dodatków symbolizujących magiczny czas świąt: lampki, dziadki do orzechów, świąteczne obrusy, wieńce, koce z reniferami, świece, dekoracyjne poduszki, gwiazdy betlejemskie, a przed drzwiami wejściowymi stoi nawet skrzynka na listy do Świętego Mikołaja. Oczywiście, nie może zabraknąć pachnącej jodły, której czubek sięga do samego sufitu.

Dużo ozdób w tym roku zostało wymienionych. Uwielbiam kolor biały, czerwony i złoty. W połowie października byłam w Hiszpanii w okolicach Alicante na kilka dni i wpadłam do jednego designerskiego magazynu i zrobiłam pokaźne zakupy. Cieszę się, że uzupełniłam swój dom o nowe dodatki i wymieniłam stare dekoracje. Uwielbiam skrzynkę na listy do Świętego Mikołaja, dziadki do orzechów. Ten metalowy może stać na zewnątrz, drugi, drewniany śpiewa wszystkim dobrze znany utwór "Jingle Bells", otwierając usta szeroko, niczym śpiewak operowy – wyznała w rozmowie z AKPĄ Alicja Węgorzewska.

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda dom Alicji Węgorzewskiej. Trenerka "The Voice Senior" jest już gotowa na nadchodzące święta!

Murator Remontuje: Jak zrobić choinkę z desek z palet?
Materiał sponsorowany
Źródło: "The Voice Senior". Tak mieszka Alicja Węgorzewska. Jej dom tonie w świątecznych dekoracjach. Czego tam nie ma!