The Voice Senior 2024 - zwycięzca

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=JAcp6pRKbfU, https://www.youtube.com/watch?v=PQ5cpS7IZbQ

programy

The Voice Senior 2024 - fani wiedzą już, kto wygra? Ich faworyt zachwyca trenerów

2024-02-17 20:22

Finał 5. edycji The Voice Senior, to niezykłe emocjonujący moment, na który wszyscy fani muzycznego show czekają z niceierpliwością. W ostatnim odsinku znalazło się po dwóch wokalistów z drużyny każdego z trenerów. Choć każdy z nich zdobył ogromne uznanie zarówno ekspertów jak i widzów, to zwycięzca może być tylko jeden.

Finał The Voice Senior 2024 zbliża się wielkimi krokami. Zapierające dech w piersiach występy, emocjonujące historie i utalentowani wokaliści - to wszystko mogliśmy oglądać przez ostatnie tygodnie. Seniorzy skupieni byli na doskonaleniu swojego warsztatu i przygotowywaniu perfekcyjnych występów, którymi niejednokrotnie oczarowali zarówno trenerów jak i widzów muzycznego show. Już niedługo dowiemy się, kto zyska miano najlepszego głosu w Polsce wśród starszych wokalistów. Podczas ostatniego odcinka Tomasz Szczepanik zdecydował, że z jego drużyny w finale znajdzie się Piotr Saleta oraz Wojciech Kwiatkowski. Z kolei Halina Frąckowiak zabrała ze sobą Różę Frąckowicz oraz Reginę Rosłaniec-Bavcevic. Alicja Węgorzewska postanowiła, że do finału awansują Małgorzata Kraszkiewicz i Tadeusz Talarek. Maryla Rodowicz postawiła na Lucynę Mazur i Romana Wojciechowskiego.

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów! | ESKA 2

The Voice Senior 2024 - zwycięzca

Zwycięzca The Voice Senior 2024 może być tylko jeden. Jednak zanim go poznamy czekają nas jeszcze wyjątkowe występy wszystkich uczestników, którzy znaleźli się w finale piątego sezonu show. Po trzecim etapie programu poznaliśmy dwoje finalistów z drużyny każdego trenera, którzy w ostatnim odcinku powalczą o zwycięstwo. Choć ostateczną decyzję poznamy dopiero w sobotę 17 lutego, to wielu fanów jest przekonanych, że to Wojciech Kwiatkowski zostanie następcą Zbigniewa Zaranka, który wygrał poprzedni sezon.

Wojciech jest niesamowity. On najbardziej zasługuje na pierwsze miejsce!!

Nie oszukujmy się, pan Wojtek z drużyny Tomka Szczepanika to numer jeden tej edycji <3

Stawiam na pana Wojciecha, przecież jest najlepszy ze wszystkich. Nawet trenerzy mają godnego rywala!

Listen on Spreaker.