Roksana Węgiel, Mateusz Ziółko, Krystian Ochman

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

The Voice: My podajemy artystę z programu, a Ty zgadujesz która to jego piosenka! QUIZ

2024-07-15 15:08

The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior to trzy uwielbiane programy przez widzów Telewizyjnej Dwójki. Zwykli ludzie wychodzą na scenę i czarują wszystkich swoim głosem, a po programie zyskują rozgłos, sławę i uznanie, a także miano gwiazdy. W ramach zabawy przygotowaliśmy quiz dla fanów muzycznych programów. Czy wiesz do kogo należy ta piosenka?

Formaty The Voice cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Widzowie chętnie zasiadają w sobotnie wieczory przed ekrany, włączają Telewizyjną Dwójkę i podziwiają talenty osób w różnym wieku. The Voice Kids, The Voice of Poland i The Voice Senior dostarczają nie tylko rozrywkę, ale przede wszystkim magiczne doznania muzyczne. Na przestrzeni lat wyemitowano wiele odcinków programów, które zdążyły wylansować prawdziwych artystów. Krystian Ochman, Roksana Węgiel, Mateusz Ziółko, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Filip Lato i nie tylko. Lista gwiazd The Voice i ich sukcesów jest naprawdę długa, a piosenki, które wyszły spod ich skrzydeł potrafiły otrzymywać nawet miano prawdziwych hitów.

ZOBACZ TAKŻE: Tak zmienił się Filip Lato od The Voice of Poland. Na swoim koncie ma dwie wygrane TTBZ

Tak zmienił się Filip Lato od The Voice of Poland. Teraz daje czadu w programie Polsatu!

QUIZ: Czyja to piosenka? Dopasuj tytuł do artysty z The Voice

Formaty The Voice wylansowały wielu artystów, którzy na swoim koncie mają wiele muzycznych perełek. Dla przykładu Rafał Brzozowski i jego "Tak blisko" zna chyba każdy! Jest też Roksana Węgiel, która oprócz wydawania piosenek ma na swoim koncie także wygraną Eurowizji Junior 2018, Dance Dance Dance 3, czy też zajęcie 2. miejsca w Tańcu z Gwiazdami. Jest też Filip Lato, który mimo że nie wygrał The Voice of Poland, nagrał piosenkę z chórem Sound'n'Grace, a także dwa razy wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy potrafisz dopasować do nazwiska osoby z The Voice tytuł piosenki? Sprawdź czy wiesz jaki hit należy do Viki Gabor, do Roksany Węgiel, czy też do Natalii Nykiel, która w The Voice of Poland była w drugiej edycji.

The Voice: My podajemy artystę z programu, a Ty zgadujesz która to jego piosenka!

Pytanie 1 z 10
Która piosenka należy do Rafała Brzozowskiego?