Teresa odebrała nagrodę na urodzinowym koncercie Radia SuperNova. Nie kryła wzruszenia!

2022-05-19 19:31

Teresa z Warszawy zgłosiła się do naszej urodzinowej zabawy. Nic dziwnego, ponieważ słuchaczka odkryła Radio SuperNova i pokochała je od pierwszych dźwięków. W niedzielę 15 maja 2022 roku, w trakcie naszej urodzinowej imprezy w Radzyminie odebrała nagrodę na scenie z rąk Kuby Adamiaka. Nie kryła wzruszenia.

Pierwszy urodziny Radia SuperNova trwają w najlepsze. Przez cały maj jeździmy do naszych słuchaczy i wręczamy wyjątkowe prezenty. Na pokładzie naszego radiowozu oprócz Waszych ulubionych prezenterów mamy również świetny humor, a także:

  • Telewizor LG 4K 55 cali
  • Kwiaty od Poczty Kwiatkowej
  • Przepyszny tort

Tym razem prezent od Radia SuperNova wręczyliśmy w trakcie naszej urodzinowej imprezy w Radzyminie. Nasza słuchaczka Teresa wygrała cały zestaw nagród i nie kryła wzruszenia na scenie. Zobaczcie materiał wideo z tego wydarzenia już teraz na radiosupernova.pl, a także galerię ze zdjęciami, którą znajdziecie na górze artykułu.

ROZTAŃCZONY RADZYMIN - 1 urodziny radia SuperNova

Urodziny na opak: jak się zgłosić do zabawy?

Urodziny Radia SuperNova trwają cały miesiąc! W związku z tym, mamy dla Was wyjątkowe prezenty. Wystarczy zgłosić się do naszej zabawy urodzinynaopak.radiosupernova.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gdy to zrobicie poczekajcie na telefon od naszej ekipy i wypatrujcie naszego samochodu na ulicach własnego miasta.

ZOBACZ TAKŻE: Świętujemy 1. urodziny Radia SuperNova. Co można wygrać i co będzie się działo?