Gwiazdy

Tak wyglądał ślub Aleksa Mackiewicza z "Gliniarzy". Mamy zdjęcia z ceremonii!

2024-06-24 8:41

To był wyjątkowy dzień dla Aleksandra Mackiewicza oraz jego ukochanej. Zakochani, po kilkunastu latach wspólnego życia, zorganizowali przepiękną ceremonię, na której powiedzieli sobie symboliczne "tak" w wyjątkowym miejscu.

Harmonogram Aleksa Mackiewicza z serialu "gliniarze" wypełniony jest po brzegi. Aktor, choć niedawno zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami", to nie może liczyć w swoim życiu na nudę. Tuż po tym, jak odpadł z show podkreślał, że nie rozpacza po odejściu z programu, ponieważ za kilka tygodni czeka go ważne wydarzenie. Mowa oczywiście o weselu. Ślub Aleksa Mackiewicza odbył się 21 czerwca. Zaproszeni goście bawili się w pięknej sali pod Warszawą. Aktor powiedział "tak" swojej ukochanej po kilkunastu latach wspólnego życia.

To dzięki NIEJ ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja odbył się w tajemnicy. Piosenkarce pomaga znana gwiazda!

Aleks Mackiewicz - ślub

Aleks Mackiewicz i Magda Zych tworzą szczęśliwą parę już od trzynastu lat. Para doczekała się również dwójki pociech - Bruna i Alexis. Jakiś czas temu aktor ujawnił, że ze względu na udział w "Tańcu z gwiazdami" jego ślubne plany musiały nieco poczekać na realizację.

Zakochani zaplanowali ceremonię w plenerze, który przystrojony był pięknymi, białymi kwiatami oraz długim dywanem, po którym dumnie szła para młoda. Aktor oraz jego ukochana przyjechali na miejsce czerwonym Mustangiem z odkrytym dachem. Panna młoda postawiła na skromną suknię z odkrytymi ramionami oraz wycięciem na nodze. Zaproszeni goście nie kryli wzruszenia oraz ekscytacji, co widać na pamiątkowych fotografiach. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię, w której znajduje się foto-relacja z ceremonii oraz przyjęcia.

Źródło: Tak wyglądał ślub Aleksa Mackiewicza z "Gliniarzy". Mamy zdjęcia z ceremonii!