Big Cyc w Świat według Kiepskich

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Tak Skiba i Big Cyc pożegnali Kipiel-Sztukę. Łzy aż same cisną się do oczu. To oni nagrali hit do "Kiepskich"!

2024-06-11 9:38

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki zasmuciła wszystkich. Aktorka znana przede wszystkim z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich" zmarła w wieku 58 lat. Krzysztof Skiba, wykonawca hitu z czołówki kultowej produkcji, pożegnał artystkę podczas jednego z ostatnich koncertów Big Cyc.

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki zaskoczyła wszystkich. Aktorka przegrała walkę z chorobą i zmarła w wieku 58 lat. Informację o odejściu serialowej Halinki Kiepskiej jako pierwsza przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys. Kobieta, jak zdradziła "Super Expressowi", była z nią właściwie do końca. 

To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą. Nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Kipiel-Sztukę w mediach społecznościowych pożegnali zarówno jej bliscy, koledzy i koleżanki z planu, a także Krzysztof Skiba, wokalista zespołu Big Cyc i wykonawca utworu znanego z czołówki serialu "Świat według Kiepskich". Wokalista postanowił wspomnieć o aktorce również ze sceny, podczas jednego z ostatnich koncertów grupy.

Siostra Marzeny Kipiel-Sztuki pożegnała ją we wzruszającym wpisie. "Nie miałyśmy dobrych relacji"

TikToker przemówił głosem Ferdka i Paździocha. Fani "Kiepskich" nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli!

Krzysztof Skiba zadedykował piosenkę Kipiel-Sztuce

To piękny gest ze strony Krzysztofa Skiby i członków zespołu Big Cyc. Będący aktualnie w trasie koncertowej artyści pożegnali ze sceny Marzenę Kipiel-Sztukę, z którą poznali się na planie serialu "Świat według Kiepskich", którego była gwiazdą. Artysta postanowił złożyć hołd koleżance i zadedykował jej utwór doskonale znany z czołówki najdłużej emitowanego sitcomu na świecie.

Dzisiaj będzie specjalna dedykacja. Ten numer chcielibyśmy zadedykować Marzence, która występowała z Big Cyc. To była nie tylko dobra aktorka, ale także świetna wokalistka jazzowa, o czym mało kto wiedział. Grała z nami w swoim rodzinnym mieście, w Legnicy, więc ten numer specjalnie dla Marzenki. Myślę, że państwo się zgodzicie, żeby cały ten koncert Marzence zadedykować - powiedział.

Przyznacie, że to piękny gest.

Źródło: Tak Skiba i Big Cyc pożegnali Kipiel-Sztukę. Łzy aż same cisną się do oczu. To oni nagrali hit do "Kiepskich"!