DOMY GWIAZD

Tak mieszka Justyna Steczkowska. Luksus w podwarszawskiej willi to mało powiedziane!

2024-04-04 13:49

Mąż Justyny Steczkowskiej jest architektem, więc nic dziwnego, że to właśnie on zaprojektował ich wspólne gniazdko. Dom gwiazdy znajduje się pod Warszawą i robi wrażenie. Biel, oryginalne dodatki, a za oknem piękny ogród w którym widać zadbaną roślinność. Tylko pozazdrościć!

Justyna Steczkowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat jest na językach mediów i publiczności, jednak nie ma się co dziwić. W końcu to ona osiągnęła wiele spektakularnych sukcesów, a do tego zawsze wyglądała i nadal wygląda fenomenalnie! Piosenkarka swoją muzyczną karierę rozpoczynała w zespołach jazzowych oraz rockowych, jednak brama do prawdziwej kariery otworzyła się dla niej w 1994 roku, kiedy to wystąpiła w programie Szansa na sukces. Tam Steczkowska zaśpiewała piosenkę Boskie Buenos z repertuaru Maanam, a jej wykonanie okazało się najlepsze i wygrała odcinek. Następnie wystąpiła w koncercie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w którym również zwyciężyła.

ZOBACZ TAKŻE: Przez kredyt we frankach ma poważne kłopoty. To ona śpiewała kiedyś "Lepszy model"

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Dom Justyny Steczkowskiej - zdjęcia

Justyna Steczkowska może spokojnie odpoczywać od mediów i blasku fleszy w swojej willi. Piosenkarka mieszka w przepięknym domu jednorodzinnym projektu jej męża, który znajduje się w podwarszawskich Radziejowicach. Wnętrza utrzymane są w minimalistycznej i jasnej stylistyce, ale w tle można zauważyć też wiele oryginalnych dodatków. Wokół domu rozlewa się zapierający dech w piersiach ogród, w którym Justyna Steczkowska spędza dużo czasu. Czyta książki, odpoczywa i delektuje się pięknem, które ją otacza. Na ścianach w domu widać też fotografie, które z pewnością są jej rodzinną pamiątką. Można zauważyć także, że podczas jednych świąt na ogromnej choince przy schodach zawisły również zdjęcia, na których widać nie tylko artystkę, ale także bliskie jej osoby. W galerii znajdziecie zdjęcia domu Justyny Steczkowskiej, który znajduje się w podwarszawskich Radziejowicach.