KIEDYŚ I DZIŚ

Tak kiedyś wyglądała Aneta Zając. Serialowa Marysia z “Pierwszej miłości” przeszła ogromną przemianę

2024-06-14 8:18

Aneta Zając to jedna z popularniejszych aktorek, która od lat nieprzerwanie gra Marysię w serialu “Pierwsza miłość”. Widzowie pokochali ją za rolę ciepłej kobiety, jednak często denerwuje ich to, że zawsze stoi coś na przeszkodzie, aby była w pełni szczęśliwa. Pamiętacie jak Aneta Zając wyglądała na początku kariery? Aktorka mocno się zmieniła.

Aneta Zając to aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojej roli w serialu "Pierwsza miłość". Od pierwszego odcinka wciela się w rolę Marysi, która nie ma w życiu łatwo. Perypetie rodzinne, miłosne, a w późniejszych - najnowszych odcinkach problemy ze swoją nastoletnią córką Julką, która wchodzi w relację ze starszym od siebie influencerem Nikodemem. Choć Aneta Zając rzadko pojawia się na ściankach i wywołuje medialne skandale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Mało kto wie, ale aktorka w czasach licealnych uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego, a nawet ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Karierę aktorską zaczęła jednak nie od "Pierwszej miłości", lecz w 2000 roku od serialu "Na dobre i na złe". Później przez dwa lata grała Anetę Kurowską w telenoweli Plebania, a od 2004 nieprzerwanie wciela się w główną rolę w serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

ZOBACZ TAKŻE: Ostatni odcinek Pierwszej miłości już niedługo! Wiemy kiedy zaczyna się przerwa wakacyjna 2024

Joanna Krupa przerwała wywiad Mandaryny. Powiedziała co naprawdę o niej myśli!

Aneta Zając kiedyś i dziś. Metamorfoza Marysi z "Pierwszej miłości"

Aneta Zając ma obecnie 42 lata i jest szczęśliwą mamą bliźniaków - Roberta i Michała (ur. 24 marca 2011). Dzieci są owocem jej związku z Mikołajem Krawczykiem, który był jej życiowym partnerem w latach 2005-2012. Pamiętacie serialową Marysię z pierwszych odcinków "Pierwszej miłości"? Na przestrzeni lat Aneta Zając mocno się zmieniła. Kiedyś nosiła nawet bardzo krótką fryzurę!

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądała Grażyna Wolszczak. Aktorka "Pierwszej miłości" mocno się zmieniła