Joanna Krupa, Doda i Edyta Górniak

i

Autor: WBF

Ta dziewczyna mówi jak Joanna Krupa, Doda i Edyta Górniak. To nowy hit sieci!

2022-02-18 16:48

Mówi się, że każda osoba stąpająca po świecie ma swojego sobowtóra, czyli osobę która jest do niej uderzająco podobna. Jednak czy wiedziałeś, że oprócz podobnych rysów twarzy można mieć również do kogoś podobny głos? To kwestia naturalna lub wyuczona, a dziewczyna z TikToka robi to znakomicie. Mówi jak Joanna Krupa, Doda, Edyta Górniak, a także jak Sanah.

Joanna Krupa, Doda, Edyta Górniak, Sanah - tych pań nikomu nie trzeba przedstawiać. Każda nie dość, że jest popularna to robi ogromną karierę w swojej branży i w internecie. Joanna Krupa to modelka, która zachwyca urodą, a także prowadząca modowe show Top Model. Doda to piosenkarka która lubi zrobić szum i pochwalić się wszystkim swoją zgrabną figurą. Edyta Górniak słynie z rozczulających występów na scenie i dram w internecie, natomiast Sanah zachwyca wszystkich swoją muzyką i bawi dowcipami, które nie raz można było usłyszeć na jej koncertach. Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra, czyli osobę która jest do nas uderzająco podobna. Jednak jak się okazuje, można mieć nie tylko podobne rysy twarzy, ale także głos!

ZOBACZ TAKŻE: Ta dziewczyna ma głos jak Dagmara z Królowych Życia. Brzmią identycznie!

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Dziewczyna z TikToka, która naśladuje głosy gwiazd

Joanna Krupa, Doda, Edyta Górniak i Sanah w jednym miejscu! Zamieszczone na Tik Toku nagranie tiktokerki @napewnonienatasza ma już ponad 746 tysięcy odsłon! Internauci szaleją z zachwytu, a to wszystko dlatego że dziewczyna zaprezentowała im, jak naśladuje popularne celebrytki. Co ciekawe udało jej się mówić jak Joanna Krupa, Doda, Edyta Górniak i Sanah w 100 %. TikTok oszalał! Jak widać Wernika, bo tak naprawdę nazywa się tiktokerka, mogłaby spokojnie zostać ich dublerką. Przekonajcie się sami!

SPRAWDŹ: Dorota Rabczewska w autorskim programie "QUEENtesencje Dody". Hit wśród fanów!

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?
Źródło: Ta dziewczyna mówi jak Joanna Krupa, Doda i Edyta Górniak. To nowy hit sieci!