Swinger

i

Autor: materiały prasowe

Swinger śpiewa o dziewczynie z TikToka i porywa do tańca! Fani są zgodni: 'Kolejny hit'

2022-07-08 13:36

Swinger prezentuje kolejną muzyczną nowość. Po piosence Bejbi, przyszła pora na TikTokerkę, która mocno spodobała się internautom! To numer który porywa do tańca podczas tegorocznych wakacji i wywołuje uśmiech na twarzy. Przekonajcie się sami!

Swinger, to autor takich hitów jak „Lody” czy „Perełka”. Mamy wakacje, czas urlopów, ale popularny wokalista nie zwalnia tempa. Miesiąc temu odbyła się premiera utworu pt."BEJBI". Piosenka to skoczna propozycja muzyczna na lato, która przypadła do gustu fanom. Utwór opanował między innymi portal TikTok. Ten niespodziewany sukces wokalisty zainspirował go do napisania piosenki dedykowanej serwisowi, a właściwie jego użytkowniczkom.

Najnowszy numer „Tiktokerka” to piosenka o dziewczynie, która korzystając z serwisu TikTok codziennie rozdaje ludziom pozytywną energię i uśmiech. Dodatkowo bohaterka utworu ma adoratora, z którym uwielbia się droczyć! W piosence tytułowa TikTokerka gra na nerwach swojej miłości – narratorowi, bardzo chętnie robiąc mu na złość. Na szczęście, jak w starych filmach, prawdziwa miłość zwycięża i niesnaski między bohaterami kończą się.

Piosenka to przezabawna historia, którą musicie koniecznie zobaczyć. Przy boku Swingera w klipie, główna bohaterka Anita (pozytywniezwariowana89) jest jednym z trzech "Aniołków" z Tik Toka. Razem z nimi, w teledysku pojawiają się równie szalone tancerki - Klaudia i Milena.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)