Kaja Gniecioszek

i

Autor: materiały prasowe Kaja Gniecioszek

SuperNova LIVE: Kaja Gniecioszek w coverze! Ten wykon Alei Gwiazd wywołuje ciarki

2022-06-20 10:00

Kaja Gniecioszek uwielbia zaskakiwać swoich fanów, ale i nie tylko. Okazało się, że uzdolniona wokalistka postanowiła wykonać na multimedialnej scenie Radia SuperNova znany hit z przed lat - chodzi o piosenkę Aleja Gwiazd. To co działo się w studiu jest nie do opisania! Koniecznie zobaczcie wideo TYLKO na radiosupernova.pl.

Wiosna jeszcze nigdy nie była aż tak fascynująca. W 2022 roku na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl możecie obejrzeć w ramach SuperNova LIVE wyjątkowe koncerty na żywo w multimedialnym studiu Radia SuperNova. Kaja Gniecioszek jako kolejna gwiazda naszego cyklu, postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Artyskta wykonała cover Aleja Gwiazd na żywo i rozgrzała ekipę będącą w studiu! Koniecznie zobaczcie ten wykon, ponieważ ciarki są gwarantowane.

Kaja Gniecioszek - Aleją Gwiazd | SuperNova Live

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.