SuperLato

i

Autor: canva.com

SuperLato 2021 w Waszym mieście! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2020-06-22 14:22

Ekipa SuperLata Radia SuperNova będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie urlopu. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki do miejsc w Waszych miastach. Gdzie wybrać się ze znajomymi?

SuperLato 2021 w Waszym mieście! Gdzie wybrać się ze znajomymi? To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje w naszym mieście. Z SuperNovej dowiecie się co w trawie piszczy i gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Do tego mamy mnóstwo wejściówek do najgorętszych miejsc w regionie!

Prawdziwe oblicze Beaty Kozidrak w Radiu SuperNova

SuperLato 2021 w Waszym mieście: gdzie nas spotkać?

SuperLato 2021 wystartowało i czeka właśnie na Was! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie letnie emocje sięgają zenitu. Z naszej anteny dowiesz się, gdzie ciekawie spędzić czas i zrelaksować się po pracy, albo wybrać się ze znajomymi! Przygotowaliśmy dla Was poradniki, tam gdzie możecie nas słuchać:

SuperLato w Gdańsku

SuperLato w Jeleniej Górze

SuperLato w Kielcach

SuperLato w Krakowie

SuperLato w Łodzi

SuperLato w Nowym Sączu

SuperLato w Opolu

SuperLato w Warszawie i Ostrołęce

SuperLato w Koninie

SuperLato w Rzeszowie

SuperLato w Szczecinie

SuperLato w Toruniu

SuperLato w Rzeszowie