Stachursky

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE / EAST NEWS Stachursky

Stachursky - wiek, wzrost, choroba, piosenki, żona, dzieci, Instagram

2023-06-18 21:22

Stachursky to jeden z popularniejszych wokalistów w naszym kraju, który ma na koncie wiele hitów. Zastanawiacie się ile ma lat, jak nazywa się jego żona i czy ma dzieci? Sylwetkę artysty przybliżamy Wam w poniższym artykule. Tego o Stachurskym na pewno nie wiedziałeś!

Stachurski - wiek, wzrost, choroba, piosenki, żona, dzieci, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Stachursky, a właściwie to Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky, to polski wokalista, który na co dzień śpiewa muzykę z pogranicza gatunków pop i dance, w tym także disco polo, a nawet kawałki klubowe. Jego kariera rozpoczęła się w latach '80, kiedy to był wokalistą rockowego zespołu Eve, później po zmianie nazwy Eve Boys. Po pięciu latach, grupa zakończyła działalność z powodów finansowych, a Stachursky poszedł w swoją stronę. Muzyka lekko poszła na bok, a artysta był prezenterem radiowym w lokalnej stacji w Pszczynie, gdzie zaistniał pod pseudonimem Stachursky. W 1994 roku, artysta nagrał piosenkę Taki jestem, która była pierwszym singlem znajdujący się na jego płycie, również o takim samym tytule.

Krok po kroku, Stachursky spełniał swoje marzenia, stając się coraz bardziej popularnym. Nagrał tytułową piosenke do serialu Samo życie, odebrał Słowika Publiczności podczas festiwalu sopockiego, a także wydał wiele hitowych kawałków. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Sonda
Stachursky - którą piosenkę artysty lubisz najbardziej?

Stachursky - wiek

Ile lat ma Jacek Stachursky? Artysta urodził się dokładnie 26 stycznia 1966 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Jak łatwo można obliczyć, Stachursky w 2022 roku świętował swoje 56. urodziny.

Stachursky - wzrost

Ile wzrostu ma Jacek Stachursky? Artysta mierzy około 173 cm wzrostu.

Stachursky - choroba

Od jakiegoś czasu wiele emocji wśród publiczności budzi uderzająca metamorfoza Stachursky'ego. Artysta w ostatnich latach wyraźnie stracił na wadze, dlatego jego fani zastanawiają się co się stało. Czy Stachursky jest chory? W jednym z wywiadów artysta przyznał, że ma problemy z tarczycą. Dużo mówiło się także o jego odchudzaniu i odżywianiu wyłącznie energią słoneczną.

Stachursky - żona, dzieci

Czy Stachursky ma żonę? Serce artysty jest już od dawna zajęte! Od 1994 jest żonaty z Iwoną Łaszczok, z którą ma syna Jacka-juniora, urodzonego w 1995 roku.

Stachursky - piosenki

Stachursky ma na swoim koncie wiele hitów. Do tych najpopularniejszych zaliczają się piosenki takie jak:

  • Typ niepokorny
  • Doskozzza
  • Jedwab
  • Kieliszki
  • Zostańmy razem
  • Dosko
  • Czuje i wiem
  • ESSA
  • Szampan i truskawki

Stachursky - Instagram

Stachursky jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupce nazwę oficjalnego profilu @jacek_stachursky. Artysta publikuje tam relacje ze swoich koncertów i nie tylko!

Szybkie Pytania - Sobota