Sobel

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Sobel w wersji damskiej lepszy niż oryginał? Internauci są zaskoczeni i chcą więcej!

2021-07-15 9:51

Sobel jest jednym z popularniejszych polskich artystów, który swoimi piosenkami, trafił w serce niejednej osoby. Jego ostatnim hitem jest numer Fiołkowe Pole, który na dobre wpisał się do playlisty wielu osób. Co ciekawe, w sieci zagościł także cover tej sentymentalnej piosenki i jak się okazuje, zaskoczył internautów do tego stopnia, że chcą więcej! Damska wersja jest lepsza niż oryginał?

Sobel to raper, który skradł serca wielu Polek wydając numer Wyglądasz tak pięknie. Następnie dużą sensację wywołał kawałek Daj mi znać, który powstał we współpracy z Michałem Szczygłem, a teraz przyszła pora na Fiołkowe Pole. To gitarowa ballada, która od razu trafia w muzyczne gusta, odsłaniając tym samym miłosne i romantyczne oblicze rapera. Jakby tego było mało, numer szaleje na YouTube i zgromadził już ponad 46 milionów odsłon. Przez długi czas znajdował się na karcie na czasie, a ostatnio na jednym z koncertów hit Fiołkowe Pole, zaśpiewała z nim wielka gwiazda. Chodzi o Sanah, która wypadła fantastycznie! Następnie Sobel odwdzięczył się i razem z nią zaśpiewał piosenkę 2:00. Fani zarówno artystki, jak i artysty byli zachwyceni, a teraz singiel Fiołkowe Pole zaśpiewał jeszcze ktoś inny. Cover stał się nowym hitem?

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25

Sobel w wersji damskiej

Sobel w wersji damskiej, to dopiero hit! Tym razem to Magda Bereda - youtuberka, piosenkarka i uczestniczka 10. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Młodziutka wokalistka wzięła na warsztat hit artysty Fiołkowe Pole, który bez dwóch zdań podbija nie tylko YouTube, gdzie został wyświetlony ponad 46 mln razy, ale także TikToka, gdzie do melodii i tekstu, zaczęły powstawać prawdziwe trendy. Internauci zachwycili się coverem Magdy do tego stopnia, że chcą więcej i więcej!

- Jak Ty to dziewczyno robisz, że kolejny cover jest lepszy niż oryginał?! ❤?

- Kocham tą piosenkę ale Ty Magda to pozamiatałaś! Twoja wersję kocham jeszcze bardzieeej! ?

- Zatkało mnie jest super to mało powiedziane aż się popłakałam gratulacje kocham cie jesteś cudowna czekam na więcej

- Piękna stylówka i cudowne wykonanie ❤️ Lepsze od orginału ❤️?

Poniżej możecie posłuchać, jak Magda Bereda brzmi w numerze Fiołkowe Pole. Będziecie zachwyceni!

Źródło: Sobel w wersji damskiej lepszy niż oryginał? Internauci są zaskoczeni i chcą więcej!