pozytywny_kurier

i

Autor: canva, screen z tiktok/@pozytywny_kurier

Śmieszny kurier podbija Tik Toka. Dzięki niemu dzień staje się lepszy!

2021-11-02 15:47

Tik Tok to muzyczna aplikacja, w której można znaleźć dosłownie wszystko! To właśnie w tym miejscu można znaleźć filmiki o przeróżnej tematyce i zapomnieć o szarej codzienności. Okazuje się, że wszystkim poprawia humor w ostatnim czasie pozytywny kurier! Kto to taki? Dlaczego internauci go uwielbiają? Dzięki niemu dzień staje się o wiele lepszy!

Tik Tok to muzyczna aplikacja, która z dnia na dzień gromadzi coraz więcej użytkowników. Nie ma się co dziwić, że pobiera ją coraz więcej osób, ponieważ jest to miejsce, w którym można znaleźć dosłownie wszystko! Przepisy kulinarne, muzyczne trendy, modowe triki i kabarety. Wyobraźnia twórców nie zna granic, a dowodem na to jest chociażby Damian Tkaczuk, który rozbawia wszystkich swoją serią krótkich filmików. Dotyczą one popularnego sklepu odzieżowego Zara, a tiktoker wciela się w przeważnie niemiłego sprzedawcę. Oprócz niego użytkowników muzycznej aplikacji bawią także inni twórcy i co ciekawe, wśród nich jest również Marek Pawlikowski, czyli Pozytywny Kurier. Dzięki temu chłopakowi dzień staje się o wiele lepszy. Przekonajcie się sami!

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Pozytywny Kurier na Tik Toku

Marek Pawlikowski to jeden z popularniejszych tiktokerów pochodzących z Szaflar, jednak obecnie mieszka w Nowym Targu. To właśnie on jest 21-letnim Pozytywnym Kurierem w sieci i umila wszystkim czas w muzycznej aplikacji, a w dodatku mocno poprawia humor. Marek z zawodu jest kurierem i pracuje dla jednej znanej firmy, która dostarcza paczki odbiorcom. Co ciekawe, kiedy rozwozi paczki do klientów przeważnie relacjonuje to na Tik Toku. Najczęściej publikuje rozmowy telefoniczne, które umilają dzień odbiorcom paczuszek i oczywiście użytkownikom Tik Toka! Jego humor i pozytywne nastawienie do pracy, możecie zobaczyć poniżej. Z pewnością na waszej buzi pojawi się uśmiech :)

Sonda
Korzystasz z Tik Toka?
Źródło: Śmieszny kurier podbija Tik Toka. Dzięki niemu dzień staje się lepszy!