Ślub od pierwszego wejrzenia 6

i

Autor: materiał prasowy

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowego sezonu?

2021-09-14 11:10

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku i od razu wzbudził spore zainteresowanie wśród widzów. Do tej pory powstało aż pięć sezonów reality show, a każda z nich przyciągała ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że 7 września 2021 roku premierę miała szósta odsłona hitu. Kto znalazł się wśród uczestników programu i tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie!

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy. Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Udział w nim biorą osoby, które jak dotąd nie poznały jeszcze swojej drugiej połówki. W reality show TVN7 partnera dobierają im eksperci, którzy tworzą pary na podstawie badań antropologicznych i psychologicznych, a sami uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Kto zdecydował się na udział w tak odważnym eksperymencie?

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy

Wiadomo już, że w szóstym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia miłości będą szukać 32-letni Tomasz z Łodzi, 31-letnia Katarzyna z Dąbrowy Górniczej oraz 31-letnia Aneta z Warszawy. Na ślubnym kobiercu staną również Julia i Robert i Paweł. Chcecie poznać bliżej uczestników szóstej edycji? Zapraszamy do galerii poniżej. 

Źródło: Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowego sezonu?